KTM Duke 125 (2011)

Vlastník ERINN
Vloženo 11.6.2023
Aktualizováno 14.2.2024

Hravá, dostačující 125ccm. Neměnil bych!

KTM RC 125: Na naučení, byl pro mě lepší naháč z důvodu možných pádu, kde nejsou následky až tak fatální jako u supersportu
Yamaha YZF-R125: Na naučení, byl pro mě lepší naháč z důvodu možných pádu, kde nejsou následky až tak fatální jako u supersportu

První dojmy - Jelikož jsem neměl řidičák ještě při koupi tak jsem na motorce pouze jen seděl a už v ten den to byla láska na první pohled.. Motorka byla měkoučká, nepopsatelný pocit! <3

Motorku bych doporučil pro - Pro kluky i holky, kteří chtějí hravou a hezkou motorku!

Doplňky na motorce - 1. CNC krátké páčky.
2. Ochrana páček & Zrcátka na řídítkách & Záslepky na původní zrcátka.
3. Kompletní výfuk Arrow ( svod, koncovka - luxusní zvuk ).
4. Racing polepy.
5. R&G Tail Tidy - Krátký držák SPZ.

Proč jste si vybral tento stroj?

1. Chtěl jsem hravou, a hezkou 125 ccm. A to DUKE bezpochyby splňuje!
2. Mám rád, když se na mě lidí otáčí a fotí.. To s touhle bestií, jinak nejde. Motorku si fotí a prohlíží hlavně starší, a vždy to zahřeje u srdce!
3. Styl KTM ( barevné slazení, jak vypadá daný model )

Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy.

// 1. SEZÓNA, ZAČÁTEK 2. SEZÓNY //
- Mám najeto na této motorce, něco kolem 5000 km. Jízda nádherná, v zatáčkách obratná, akorát jediné mínus trošku více citlivější plyn, když se budete učit bude vám to pocukávat např. na semaforech když pojedete na 1,2.. Ale jinak jízda za mě bez kompromisní svezení! Motorově pecka, nájezd na mém DUKU je 38k a nikdy mě nikde nenechala! Takže k motoru nemám co vytknout! Brzdy má podle recenzí skoro nejlepší jedná se o brzdy BYBRE, údajně by to mělo být nějaké spojení s BREMBO brzdami, a jestli je to pravda jde to poznat brzdy brzdí luxusně, i když máte ne tak rychlé reakce, brzdy zabrzdí skoro na fleku! (Samozřejmě podle toho z jaké rychlosti, vzdálenosti, atd. ) Podvozek je na této motorce jeden z nejlepší stará se o něj výrobce tlumičů WP. Půjčoval jsem motorku i známému, který jezdí cross a nemohl si ho vynachválit! Ovladatelnost, tak za mě je to jedna z nejlepších hravých 125 ccm, jízda touto bestií v zatáčkách je luxus! Spolujezdec, tak myslím si že jsem DUKE, až přechválil a zde dopadáme na kámen úrazu! Spolujezdec pohodlí 10/10, sedačka měkoučká, odpružení také, ale určitě na DUKE se chcete spíše vozit sami, a nebo jsem převést kamaráda/ku jen po městě.. Na delší trasy určitě není dělané! Ale říkám je to podle toho koho vezete holka/kluk.. Úložný prostor, u DUKE 2011 není žádný pouze na lékárničku a vestu.. Spotřeba, za mě luxusní 2.14-3l/100km, samozřejmě podle stylu jízdy já se pohybuji kolem 2.5l/100km.. Servis byl jsem zatím jednou v KTM Autonova BRNO, řeknu jedním slovem: " Klasický autorizovaný servis!" Poruchovost zatím u mě se neprojevila žádná!

// KONEC 2. SEZÓNY //
- Tak jsme na konci sezóny 2023,a já jsem více než spokojený s touto motorkou!
- Máme za sebou přes 15,000 km! Nádherně jsem si užil poslední sezónu s touto motorkou! A těším se na další A2 stroj! ( Yamaha MT-07 x Suzuki GSX-R600 )
- S motorkou žádný problém! Pouze na začátku prázdnin mi odešla volnoběžka!
I když motorka měla rozbitou volnoběžku, dokázala mě dovést domů, a pak mě ještě odvezla do servisu, kde se vše opravilo! Nečekal jsem to a za mě velká spokojenost se spolehlivostí! Dále ke konci sezóny ruplo lanko od plynu, kvůli časté výměně gripů, bohužel tu mě nechala cca. 15km od domu, ale stala se mi super věc, pán motorkář věděl co znamená helma na zemi.. Zastavil u mě na vše se poptal, následně si na mě vzal číslo, přijel s dodávkou a naložili jsme motorku na vozík, a odvezl mě domů.. Tímto bych chtěl tomu frajerovi poděkovat, nečekal jsem že se něco takového stane!

// SHRNUTÍ //
- Najel jsem s touto motorkou cca. 20,000 km! A poruchovost skoro žádná, pouze to co zanedbal předchozí majitel!
- Jsem rád že jsem si vybral KTM Duke!
- Pro všechny co hledají hravou a hezkou motorku Duke je tu právě pro vás!

Díky moc DUKU za tvou službu, a doufám že o tebe bude pečováno nadále!
ERoKK

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 14.02.24 v 10:08 10b.

Hezká na začátek. Už jsi zkoušel rokli? Tam jsem začínal.

context
context napsal 30.07.23 v 22:15 10b.

Krásná mašina, přeji hodně najetých kilometrů bez nehod a kolama jenom dolů

BezprstyBill
BezprstyBill napsal 18.06.23 v 12:35 10b.

danycb
danycb napsal 15.06.23 v 11:58

Moc hezka, take jednu mam, Tak hlavne opatrne a at dobre slouzi

HQMario
HQMario napsal 14.06.23 v 14:50 8b.

Moc hezká mašinka Vyjezdit se na menších kubaturách je ten správný postup, jen nezapomínej že pořád máš jen dvě kola a praštit s takhle krásnou motorkou by byla opravdu škoda. I "pouhá stopětadvacítka" dokáže slušně upalovat, takže si myslím, že si na ní užiješ zábavy až až. Dát na rovině plný heft a jet co to dá umí každý, ale jezdit jen tak na co máš, sbírat zkušenosti za každého počasí a osvojit si bezpečnou i když i svižnější jízdu - to je úplně o něčem jiném. Tak hlavně aby ses vždy šťastně vrátil a užívej si ten svůj krásný stroj ve zdraví.