KTM Duke 125 (2011)

Vlastník JoKer29
Vloženo 13.1.2013
Aktualizováno 30.7.2014

Moje první mašina na silnici. V současnosti jedna z nejlepších 125.

První dojmy - Na motorku jsem přesedlal z pitbiku takže docela skok. Přeci jen čína není KTM. Ale po pár stovkách kilometrů jsme nerozlučná dvojka. Teda aspoň než mi bude 18 a přesedlám dál :)

Doplňky na motorce - První byly proužky na kola. Potom přelepený černý rám oranžovou samolepící folií a LED podsvícení nádrže. A teď přes zimu přibude nový sticker kit, tank pad a nastříkaný kola na oranžovou. Ale asi ne uplně celý. A pak už asi jen nějaký doplňky karbon folií

Po první sezoně mám najeto něco přes 6000 km. A velká spokojenost. Motorka pěkně sedí v zatáčkách a gumy jí do smyku nepustí. Na rovný silnice paráda, ale těch tu tolik není. Na klasickejch hrbolatejch asfaltkách se nad 90 km/h docela rozskákala. Výkonově na dvácu tak akorát. Málo to neni a moc zase taky ne, takže tak akorát na naučení na silnici. A s mojí váhou 60 kg ve všech hadrech se na tom dá lítat docela slušně rychle. Je to pěkně živá mrška. A brzdy Bybre ("By Brembo") brzdí fakt perfektně. Na cestování to tak uplně není, má celkem tvrdý sedlo, takže tak max. 2 hodinky a pak zastavit. O miniaturním sedle pro spolujezdce ani nemluvim. Sám jsem měl tu čest najet na něm za dva dny 400 km a opravdu to žádný křeslo není.
Závadu jsem měl jedinou. Na 6 nad 100 km/h se najednou zavřel přívod paliva. Vyřešilo to vypnutí a zapnutí zapalování ale pak se to stalo několikrát zase, takže šla do servisu. Tam řekli, že to je chyba v diagnostice a údajně spravenou mi jí poslali zpátky. Ale pak se to stalo zase a už je zase v servisu. Tentokrát už ale zřemě přišli na to, co to je. Řídící jednotka má v sobě nejspíš nahranej nějakej omezovač (kterej by tam vůbec být neměl) a ten vždycky vypne přívod paliva. No tak uvidíme jak to páni v KTM vyřeší, zatím čekám až mi ji přivezou. Ale tak alespoň je tam v teple přes zimu :)

Paul79
Paul79 napsal 12.02.13 v 14:58

Pěkná mašinka ;) kolik dá na maximálku ?? :) taky sem oní přemýšlel :)

Barney
Barney napsal 14.01.13 v 19:26 10b.

Pěkná, ať dělá radost.

istonbike
istonbike napsal 14.01.13 v 16:28 10b.

Tahle Káča je opravdu fantastická skoro ti závidím taky bych jí bral a což teprve ve 400 dávám 10b s přáním super adrenalínu v jejím sedle

Popkos
Popkos napsal 13.01.13 v 22:12 1b.