Honda XL750 Transalp (2023)

Vlastník BubákZL
Vloženo 23.5.2023
Aktualizováno 23.5.2023

Nový TransAlp je bomba, překvapil nad očekávání !

Motorka koupena od BubákZL (Zlín) - MOTOMO Břeclav - jsou to borci :-)

Yamaha Tenere 700: Vysoké těžiště, vzhled. Nový transalp je kladivo na Tenerku.

První dojmy - Zatím hledám slabinu, ale zatím jsem ji nenašel, kromě cen za origo příslušenství :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se chtějí bezstarostně a levně vozit po cestě za domem, nebo k moři.

Doplňky na motorce - Centrální stojan, vyhřívané hefty, deflektory, zásuvka 12V.

Kdo nezažil neuvěří Na živo je motorka mnohem hezčí než na fotkách. První pohled skvělý, posez super ( mám 182cm), zpracování opět TOP, motor je bomba ten se povedl na jedničku. Prvních 100km bylo pouze s rohlíkem na ústech a doposud to trvá. Aktuálně čekám na prvních 1000km, pak první výměna oleje a uvidíme jaké budou dojmy z 5-8tis.ot. S touto motorkou se dá jezdit rychle po cestě, tak i v lehkém terénu a nahradí dvě motorky. TransAlp určitě doporučuji a ti co přemýšlí nad GS850, TUAREGEM, TENERKOU tak říkám, nepřemýšlejte a jdete rozumem do Hondy, protože fakt stojí za to a cenu si udrží dlouhou dobu, bude univerzální a nároky na servis a ceny za servis budou minimální. CENA / VÝKON / VÁHA / ZPRACOVÁNÍ / ZVUK MOTORU = TOP.

BubákZL
BubákZL napsal 15.06.23 v 15:01

Děkuji všem za kladné ohlasy či přání Mohu stále oznámit, že nelituji ani jedné koruny vložené do tohoto motocyklu. Na vylepšení moto se čeká, jelikož stále není mnoho originálních dílů v oběhu. Již jsem odzkoušel mnoho motorek tohoto typu, ale tento mi učaroval nejvíc svou všestranností. PS: jelikož je demokracie tak si píšu co chci, kdy chci a ubožáky neřeším

spike-cz
spike-cz napsal 05.06.23 v 18:57 10b.

Transalp je kromě guzzin moje srdcovka, takže přeju jen suprové zážitky a kolama dolů... a sem tam doplnění deníku a postřehů z nového stroje.
Dost dobře nechápu blbečka, kterej jen pro svoje ego loupne stroji 1bod... holt m.cz styl

Martineleven
Martineleven napsal 30.05.23 v 22:11 10b.

dobra motorka,ale odradily mne dusove gumy

Stody100
Stody100 napsal 25.05.23 v 12:38

Ohledně vysokého těžiště...ano s plnou nádrží je to znát ovšem u motorky která žere 4l na sto a na rezervu ujede 100km není problém jezdit věčně s hladovým okem..v batohu taky netaháš zbytečně těžkou svačinu co stejně nesníš ne?

ferry600
ferry600 napsal 25.05.23 v 09:10 9b.

Super, mám ji v plánu na další sezónu, přesně jaký píšeš komentář, tak byť jsem na ni seděl pouze na výstavě, přesně takové očekávání jako jsi psal o TA mám. T7 je dle mě taky super motorka, ale už jen vzhledově směřuje více do terénu než na asfalt a řekl bych, že Hondě se zase povedl ideální kompromis, hlavně děkuji Hondě za ten motor a výkon, říkal jsem si, že pokud bude mít pod 60 kW tak to nebude nic pro mě ???