Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník petrpotocek
Vloženo 19.5.2023
Aktualizováno 19.5.2023

Starší Bandit r.v. 2000, 57 kW.

Honda CB 600F Hornet: Přišla dobrá nabídka na Bandita

První dojmy - Bandit je velmi jednoduše řešený, snadný na servis. Svezení je příjemné a motorka je hravá. Je to řadový čtyřválec, který je potřeba točit. Při vyšších otáčkách má s laděným výfukem moc hezký zvuk. Přestože už koukám po větší motorce, tuto si zatím plánuji nechat.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil začátečníkům na větších motorkách, případně lidem kteří se třeba po delší době vrací do sedla. Za málo peněz se dá sehnat hezký kousek, který je spolehlivý a hodně naučí.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk MIVV

Bandita jsme koupili za hezké peníze, pochází někde z Německa. Sháněli jsme větší motorku, abych se mohl někam posunout z A2 na A. Jezdil jsem do té doby na Varaderu 125 a Jawě 250, takže Bandit nabídl dostatek výkonu. Na občasné víkendové svezení bohatě stačí, je spolehlivý a pokud za to člověk vyloženě netahá, dovede jet i úsporně. Najeto má teď nějakých 33 000 km. Jediný problém byl s zoxidovanými kabely u startovacího relé, bohužel tam nešťastným konstrukčním řešením zatékala voda. Oprava ale nebyla složitá. Jinak kromě spotřebního zboží nebyl potřeba žádný větší sevis.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 30.05.23 v 10:03 10b.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 20.05.23 v 10:33 10b.

Láká ke svezení, pěkné snímky.