Moto Guzzi V85 TT (2022)

Vlastník H77
Vloženo 4.5.2023
Aktualizováno 4.5.2023

chtel jsem zmenu - na delsi cesty, kardan byl v mych ocich velkou vyhodou

Motorka koupena od D-moto

První dojmy - tak trochu trakturek se super zvukem, kdyz se otevře sání naplno. pri zajizdeni vloni to pochopitelne nevyuzivalo plny potencial a dojem "traktor" to tak trochu umocnilo, Nicmene po zajeti - tzn. letos - jsem nadsen. neni to uplny trhac asfaltu, ale zkratka mi vyhovuje celkovy projev.

Motorku bych doporučil pro - tredni trida cestovni cenduro, italka s charismatem, krasny kus strojariny, uplny divoch to neni, ale kdyz chce tak umi

Doplňky na motorce - je to verze Travel, tzn. stojan, vetsi MG plexi (ulozeno v garazi), velke plastove kufry, topeni gripu.
- GIVI dvoudilne plexi
- GIVI drzak na tankbag a tankbag ST602B
- GIVI padaci ramy
- GIVI drzak mobilu
- lanko na airbag vestu hit-air
- z baterky vyvedeny kablik/konektor na kondicioner/nabijecku (na zimu, nebo nabijeni)

motorku jsem si pujcil na vyzkousenou u prodejce a vylozene mi sedla
hodne jsem resil plexi/deflektor = turbulence.
plexi jsem koupil 2-dilne od GIVI, coz situaci zlepsilo, nicmene porad tam jsou razy do helmy - pravdepodobne proud vzduchu spodem pres vybrani v nardzi pro tlumice (aby to melo velky rejd). mam v planu vyzkouset deflektory https://www.motobox...ind-deflector-v85tt/
resp. pokusim se neco vymyslet na 3D tiskarnu, alespon 4mm plny material. pudou tam velke dynamice sily, uvidime co bude lepsi zda 2 srouby nebo velka packa s 3M oboustrannou paskou,

vencysta
vencysta napsal 15.08.23 v 13:56 10b.

Super volba

Sali750
Sali750 napsal 06.05.23 v 10:35 10b.

Super stroj :) S tím 3D tiskem už nemusíš nic vymyšlet :) Je to vymyšlené. Mrkni n FB do skupiny Motoguzzi V85TT CZ/SK :)

Milan1963
Milan1963 napsal 04.05.23 v 13:09 10b.