Yamaha XV 1900 Raider custom (2009)

Vlastník BRUTUSSS
Vloženo 25.1.2023
Aktualizováno 25.1.2023

Yamaha XV 1900 raider ve verzi S.. ... Moje už asi srdeční záležitost a kus poctivého železa

Motorka koupena od osobní dovoz

První dojmy - První dojmy si už snad ani nevybavuju. Je to snad můj 4-5...možná 6 raider v pořadí. Říká se, že do stejné řeky nevstoupíš, ale do téhle řeky vstupuju rád a jen tak něco ji nepřekoná.

Motorku bych doporučil pro - Doporučím pro někoho , kdo už má něco za sebou a nebo má alespon hlavu na pravém místě. Motorka je těžká a 2val 1900 chyby neodpouští

Doplňky na motorce - Doplnků je takové množství, že si je ani nepamatuju. Jde o limitovanou edici 2009 a výběr z doplnku je tady
-Kola komplet v Chromu, včetně krytu řemene, řemenice a mnoho dalších pochromovaných části.
-Laděné vyfuky
-Kuryakyn stupačky, gripy
-Turistické sedlo
-Nosič
-padací rámy, KN sportovní filtr
-zadní sdružené led světlo

Vzduchem chlazený dvouválec o objemu cca 1900ccm. Nic co bych dřív nenapsal už snad ani nedodám. Kus poctivého železa, tank na kolech. Naprosto brutální motor. Jakékoliv špatné zařazení ( ideálně v zatáčce ) má za následek bloknutí zadního kola a nechtěný drift a to je na tom to, co mně baví. Je to trošku jako krocení divokého koně. Umí jet bublačku a pohodu, ale když ji zatopíš...ví o tom půl dědiny . Zvlášt když máš holé trubky od motoru. Je to muj několikáty raider a opět pro nedostatek času nevyužitý. Za poslední 3 roky jsme snad najeli nějakych 600km. Vždy když ho ale prodám , dostaví se okamžik...kdy ho prostě musím mít zpátky v garáži. pro mně asi návykovější , než kokain

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 19.01.24 v 08:16 10b.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 26.01.23 v 20:26 10b.

jo jo je to pořádnej kus železa .
Škoda že s ním najezdíš tak málo km .
Tak snad se to zlepší a dáš těch km víc .

kubrt1965
kubrt1965 napsal 26.01.23 v 11:33 10b.

Krásná mašina

Pemik89
Pemik89 napsal 25.01.23 v 16:58 10b.

Máš to hezky, pěkná fotka na žermankach, mám ji taky zavidim ten objem, mas víc kubíku než já na moto a auto dokupy.

PSanec
PSanec napsal 25.01.23 v 15:38 10b.

Moc pěknej japonskej čopr.Správný objem, dílenské zpracování skvělé.Přeji jen super km.