Jawa 150/352 (1954)

Vlastník Raisto01
Vloženo 15.12.2022
Aktualizováno 17.12.2022

Stará paní, která dělá radost už jenom pohledem na tu práci

První dojmy - Nejede, nebrzdí, smrdí a práce na tom je, že se z toho asi... Ale jinak samozřejmě kus historie, dobře se mi na to kouká a celkově to je spíš o tom feelingu...

Motorku bych doporučil pro - tak to nevím, asi pro magory

Doplňky na motorce - turbo, nitro, vyhřívané sedlo, tempomat, běžné věci na Jawy

Motorka stála čtyřicet let v garáži a byla vlastně na vyhození. Podědili jsme a pustili se do díla. Stav byl maximálně desolátní, všechno rezavý a zničený, ale prostě tohle jsem vždycky chtěl, takže nebylo o čem.
Práce hromady, generálka motoru, všechny díly opískovat, nalakovat, hromada nepoužitelná, takže někde sehnat po bursách, to asi zná každej, kdo to někdy dělal. Generálka motoru jasná, střílí do sání, takže to nakonec asi dopadne na vape, ještě uvidím.
Největší smůla jsou doklady, protože motorka je psaná na prastrýce, který už nežije, jeho syn taky ne, což je pro naše úřady totální error. Ale to se nedá nic dělat, pojede i tak

pp377
pp377 napsal 30.12.22 v 19:06 10b.

Moc pěkné, gratuluji!

cmiral
cmiral napsal 22.12.22 v 09:20 9b.

Pokud je to v registru živé lze to za jisté součinnosti dědiců snadno dodědit. Dělal jsem dvoj a trojnásobné dodědění po 40 letech nedávno taky. Akorát teď si už notáři znásobili výpalné

jaryk
jaryk napsal 19.12.22 v 05:42 9b.

Ahoj zjisti si jestli je motorka v registru. Dá se zažádat o dodatečné projednání dědictví,pokud nebyla součástí spisu po zemřelém. Teď jsem takhle dělal pionýra po dědovi který zemřel 1988.Trvalo to teda 1rok než se to vyřídilo ale mám teď origo papíry. Jen před asi 10 lety jsem takhle řešil 350-ku a stálo to cca 1000kč.Teď 4 tisíce. Tak hodně zdaru.

Petrohrad
Petrohrad napsal 18.12.22 v 11:56

Je to radost si to takhle skládat, že jo? Tu stříbrnou na nádrži, ráfkách a výfucích máš nějak doloženou? Nemá tam být chrom? Neber to jako kritiku, jen se ptám.

biosák
biosák napsal 17.12.22 v 20:33 10b.

Pěkná