Suzuki DL 650 V-Strom (2020)

Vlastník Dakill
Vloženo 1.12.2022
Aktualizováno 1.12.2022

Spolehlivá motorka na dlouhé cesty. Její největší předností je uživatelská příjemnost. Nyní mám moto přiškrcené na 35 KW.

Honda CB 500X: Slabší kubatura
Yamaha Tenere 700: Malé místo pro spolujezdce

První dojmy - Motorka padla ihned do ruky, jízda je velice pohodlná. Přítelkyni vyhovuje veliké a celkem pohodlné sedlo. Bohužel mám přiškrceno na 35KW, tak se těším až bude mít plný výkon. Při dobrodružství na této motorce jsem zatím nabyl dojmu, že mě vždy doveze bez problému domů.

Motorku bych doporučil pro - Lidem co se chtějí na motorce naučit

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padáky, kufry kappa boční i centrální, tankvak, hlavní stojan držák na telefon DR2.cz

U stroje se mi nejvíce líbí poměr cena\výkon. Cena byla jedna z věcí, proč jsem sáhl zrovna po Suzuki a neudělal jsem chybu. Motorka mi sice nenabízí momentálně příliš výkonu i proto, že je přiškrcena na 35KW, ale jsem rád, že na naučení mám něco takového. Motorka vždy podrží a nikdy mě za chybu nijak nepotrestala. Do zatáček se pokládá sama a je radost na ní jet. Do budoucnosti pokukuji po KTM 790 Duke, ale ta by byla jen na dojíždění do práce a na nějaké to lehké řádění.
Se Suzuki jsem maximálně spokojený a jelikož jsem v srdci dobrodruh, tak jsem na své dobrodružství našel skvělého partnera,

runda
runda napsal 16.02.24 v 13:15 10b.

31081
31081 napsal 02.12.22 v 09:25 10b.

Motorka,která se mě už dlouho líbí a za ty prachy je to super stroj A pro někoho kdo nepotřebuje výkon,je to dobrá volba