BMW F 900 XR (2021)

Vlastník Janohu
Vloženo 20.10.2022
Aktualizováno 26.10.2022

Idealna pre mna...na povozenie a jednodnove vylety, aj s manzelkou.

Motorka koupena od Na inzerat...pozdravujem Mareka do Senca - Rozhodla zaujimava "zimna"cena ",najazd 3300km, vybava a celkovy stav...a ze je na zivo este KRAJSIA ako vo videach a na fotkach.

První dojmy - Kupoval som ju len na zaklade mnohych nezavislych recenzi,ktore ma po prvej skusobnej jazde u predavajuceho nesklamali.Cize motorka akurat pre mna.Silna,pekna,pohodlna,moder na.

Motorku bych doporučil pro - Pre kazdeho kto ma rad dynamicku jazdu na modernej,peknej,pohodlnej motorke.Treba mat uz cosi odjazdene,ten vykon nie je pre zaciatocnikov.

Doplňky na motorce - Z doplnkov mam len nosic horneho kufra a spojler pod motorom,ktory designu fakt pomohol.Kryty rukoveti som dal prec,nepacili sa mi.[img]https://img.mot

Chcel som opat motorku po 20 rokoch.Mal som 45 a nejak to vo mne dozrelo.V mladosti som mal Simson 50,MZ 150,YAMAHA 600 XT.Asi rok som zvazoval co a ako a za kolko...Mal som kriteria ako cena do 5500€,vykon okolo 80-90kw,max 4 roky staru,motorku na zabavne povozenie s potencialom na nejaky ten jednodnovy vylet.Samozrejme musela sa mi vyslovene pacit.Uplne prvu som riesil Kawasaki Z800,900,potom dost dlho a vazne Yamaha Tracer 900GT a len okrajovo BMW F 900 XR,lebo sa mi zdala aj jazdenka uz dost draha.Suma,ktoru som bol ochotny dat za motorku nakoniec postupne navysovalo nadsenie z prichodu noviniek v oblasti farebnych"displayov"a inych vymozenosti hlavne v oblasti elektroniky.V decembri 2021 som v inzerci nasiel zaujimavu ponuku na BMW F 900 XR r.v. 2021, v plnej vybave okrem alarmu a SOS tlacidla.O 2 dni bola doma,v novej garazi postavenej len kvoli nej.Za sezonu 2022 som najazdil cca 7000km.Potvrdili sa mi vsetky predpoklady o pre mna idealnej motorke.Jedine to rychloradenie by mohlo byt na BMW F 900 XR lepsie.Je take tuhe,hrube.Viem,ze na vykonnejsich motocykloch BMW funguje vyborne.

DejvGSR
DejvGSR napsal 21.10.22 v 10:35 10b.

Velmi dobrý stroj a krásná barva. Dvakrát po sobě jsem u BMW zkoušel ne sice XR ale pouze nahaté R. A musím říci, že jsem se královsky povozil, velmi příjemná motorka. Také jsem si ji prohodil během jednoho dne s S 1000 R, a upřímně, zas takový rozdíl v tom nebyl. Za mě velmi slušná motorka . Užívej.

Myschan
Myschan napsal 21.10.22 v 10:02 10b.

Za mě krásná barva. Vím, na barvu to nejezdí, ale stejně nechápu, proč výrobci dělají motorky černé matné apod. Už jen kvůli bezpečnosti.

Paulano
Paulano napsal 21.10.22 v 07:59 10b.