Yuki Vista 125 (2004)

Vlastník Purk
Vloženo 9.3.2004
Aktualizováno 9.3.2004

Koupil jsem si plexisklo,kufry,rámy,trásna na řídítka,v zadu do kufrů jsem dal červené diody. Zadní část jsem doplnil nosičem.Šrouby na motorce jsou vesměs přilepeny,nebo jsou dány matice zabraňující povolení.

Zkušenosti: Motorka Yuki Vista 125 chopper je stavěná spíš na rovinky a klidné cestování.Velké a měké sedlo zajišťuje pohodlí i při delším cestování.Na oko vypadá na silnější kubaturu.Stejně tak zvuk je velmi hluboký a při tom pravidelný a klidný.Při jízdě po cestě se za ní každý otáčí.Díky dobrému zvuku a robusnímu vzhledu budí respekt u všech účastníku dobpravní komunikace.Její nevýhody jsou neustálé povolování šroubů.Já už jsem to vyřešil tak ,že jsem šrouby přilepil na lepidlo a zbytek jsem ověnčil pérovkama,speciálníma maticema ,které zabráňují povolování šroubů a gumovýma podložkama.Motor má kultivovaný chod a nepřehřívá se!!! Sám jsem ho testoval v extrémních teplotách kolem 36 stupňů na Mad´arských dálnicích několika hodinovou jízdou v rychlosti kolem 70km/h ve dvou a ještě s nákladem.Dokonce jsem se vlezl do spotřeby 2,5l/100km.Při jízdě se chová klidně a snese i horší cesty,ale musí se dát pozor na nízkej podvozek.Není to moje první motorka a jsem s ní spokojenej.

Výkon 7,3 kw

Max.Rychlost 95km/h

Převodovka 5ti stupňová s digitálním ukazatelem.

Cesty: Zatím jsem byl na srazech v:- Bobrovníku u Jeseníku...........a--Na PastvináchOba srazy byly nečím zajímavé a na obou srazech jsem byl s Jackim z Vápenné,ale mě se víc líbyl sraz na Pastvinách.Asi protože tam bylo lepší počasí.Další srazy:-Teď nic naplánovanýho nemám,ale určitě se někam o prázdninách podívám.---------------------Yuki ve dvou dojela na Balaton---------- viz.fota. Bez problémů během třech dnů najela přes 1100km.Plně zatížená.Cestovnírychlost po dálnici 70,při spotřebě 2,5l /100km.Jediný problém byl se zadírajícím se řetězem i přes dobré mazání.Již je nahrazen kvalitnějším.

Cestopis: Srazy: Bobrovník,Pastviny a chystám se na sraz do Habiny

Nejdál jsem dojel do Maďarska na Balaton a ještě ve dvou.

Max. za den 509km.Za tři dny 1100km.

Další info: Před Yuki jsem měl novýho skůtra Peugeot 50ccm. Je to spíš městský vozítko.Všechny skůtry jsou spíš na příležitostní ježdění do skůtra bych už nešel.Ted´ mám Yuki Vistu 125 a jsem spokojenej.Moje sny do budoucna.----------------Přežít spoustu najetých kilometrů )----> A mít pořád plnou nádrž!!!

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.01.09 v 22:22

Hmmmm ,co říci.Jenom samé klady,pěkná Yuki,super popis a plno ujetých km.To si zasluhuje jedině za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

WEB
WEB napsal 04.12.06 v 15:32

PĚKNÁ !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván a již nyní se můžeš přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

Kubyk
Kubyk napsal 19.07.06 v 20:11

caues..na kolik te vysel ten nosic za operku?? dikym oc...

napsal 31.12.05 v 23:26

Čusek chlape hodně štěstí vnovém roce a hlavně at ti to jezdí čusek Jacki Vápenná

smazany15194
smazany15194 napsal 17.09.05 v 21:25

Cau, más to suprove vymykané. Hodne stesti pri dalsich jizdach. Tyger VI. Hodonin.