Yuki Vista 125 (2004)

Vlastník Jumperiny
Vloženo 28.5.2006
Aktualizováno 19.9.2006

Koupil jsem jí 27.5.2006, má najeto 3700Km. Vytáhne tak kolem 100km/h, ale o tom to není. Má nádherné předkopy, a kvůli tomu je vyjimečná. Moc se mi líbí, Žere 3l/100km, upravil jsem si zvuk na čopráckej, dále tam mám 2 lebky na ventilcích, chromový nere

Zkušenosti: Dá se na ni jezdit, a co víc, lidi v městech čumí, co to jede za mašinu. Nadává na ní akorát ten, kdo se o ni nestará a něco se mu posere, ale i ten, kterej tuto mašinu nemá. Jinak pevně věřím, že se čínská výroba bude pořád zlepšovat čím dál víc.

Cesty: Nejvíce se mi líbí spanilá jízda.Country Moto sraz Píšťany-spanilá jízda vedla přes Píšťany, Litoměřice, Lovosice, Jenčice, Třebenice, Libochovice, Chotěšov, Lovosice, Litoměřice a Píšťany,MotoGold Žandov-spanilá jízda přes: Žandov, Česká Kamenice, Kamenický Šenov, Nový Bor, Sloup v Čechách, Zákupy, Česká Lípa, Zahrádky, Kravaře a Žandov.Motosraz Louny - spanilka vedla přes Louny, Dobroměřice, Chožov, Vršovice, Černčice, Blšany u Loun, Chlumčany, Cítoliby, Líšťany, Zbrašín, Touchovice, Opočno, Jimlín a Louny.I.Motosraz autoškoly Varchol: spanilka přes Litoměřice, Křešice, Okna, Chodouny, Vědomice, Roudnice nad Labem, Hrobce, E55 do Terezína a Litoměřice.Bylo zde moc soutěží mimo jiné jízda rychlosti a jízda pomalosti, běh na gumě dokonce s úrazem na hlavě, který se stal P@triotovi, Miss motorkářka, nejhezčí motocykl, Nejstarří motorka.

Cestopis: Jezdím s mými přáteli(jsou to o dost starší lidé než já) na srazy, ale už jsem s nimi zažil nejednu vyjížďku. Ale jinak jezdím s mým kamarádem P@triotem, který má Sachse(je to 1 ze třech Sachsů v republice), už jsme spolu procestovali skoro celý Ústecký, Liberecký né celý kraj.

Další info: Tímto bych chtěl poděkovat mému kamarádovi Zubovi http://moji.motorkari.cz/?25459, který mi daroval německou helmu a 2 helmy československé, ještě mít křivák s třásněmi a bude ze mě křižák :)

Reportáž: Speciálně pro čopráky můžu doporučit tuto trasu: Litoměřice, Úštěk, Tuháň, Dubá, Doksy, bohužel jsme se museli v Doksech na křižovatce otočit, protože tam nabrali zmrzlináře motorkáře (ale přežil),Pak jsme se vrátili do Dubé a jeli jsme rovně až do Liběchova, odtud do Štětí, až do Litoměřic. Moje první cesta s P@triotem respektive druhá reportáž je o ježdění po silnici přes les, taky pěkná cesta.Popis: Litoměřice až Kravaře, tam pak je ještě nějaká vesnice a doleva na Žandov (pozor nesplést, už si to moje parta spletla, když jsem jeli na sraz o tom jiný článek), někde u Žandova vlevo(nemám u sebe mapu) až do Lovečkovic z Lovečkovic do Malého března a po Litoměřické straně drncákama domů. Potom další cesta s P@triotem, popis: Litoměřice až Úštěk, tam odbočit doleva jako k jezeru, ale jet pořád rovně přes Horní Vysoké do Lovečkovic, pak Levínské Petrovice do Verneřic pak pořád rovně do Valkeřic, pak Františkov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí Habartice potom doleva na Janskou pak Srbská Kamenice, Všemily a přes pěkné zatáčky do Jetřichovic. Pak třeba zpět přes Všemily, Srbská Kamenice, Kámen do Děčína a tou rychlostní silnicí do Ústí a drncákama domů :)

sails
sails napsal 28.03.08 v 18:38

zdar prijed nekdy na uzinsky letiste

napsal 11.07.07 v 12:38

dík za názor na mojí vistu... Ty předkopy sou dokonalý. už dost dlouho sem přemejšlel jak je udělat a díky tobě sem na to přišel...<br />
Ještě jednou dík a ten tvuj stroj - skvělý...

Svobi
Svobi napsal 01.07.07 v 21:06

tak to mame stejný nazor, nezáleží natom kde se ta motorka vyrábí nebo jaká je to značka záleží natom kdo na ní sedí. jinak je to pěkna strojovna

napsal 03.06.07 v 16:27

Jak máš na té fotce šátek, moc ho scháním, kde jsi ho koupil? Jinak pěkná motorka

Piotr
Piotr napsal 08.05.07 v 21:15

Super motorka, přeji mnoho krásných zážitků