Yuki Vista 125 (2004)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 86 záznamů

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.01.09 v 22:22

Hmmmm ,co říci.Jenom samé klady,pěkná Yuki,super popis a plno ujetých km.To si zasluhuje jedině za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

WEB
WEB napsal 04.12.06 v 15:32

PĚKNÁ !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván a již nyní se můžeš přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

Kubyk
Kubyk napsal 19.07.06 v 20:11

caues..na kolik te vysel ten nosic za operku?? dikym oc...

napsal 31.12.05 v 23:26

Čusek chlape hodně štěstí vnovém roce a hlavně at ti to jezdí čusek Jacki Vápenná

smazany15194
smazany15194 napsal 17.09.05 v 21:25

Cau, más to suprove vymykané. Hodne stesti pri dalsich jizdach. Tyger VI. Hodonin.

napsal 28.07.05 v 14:12

Na první pohled se tahle motorka zdá jako pěknej kousek za pár korun, ale myslím, že zdání v tomto případě hodně klame. Kamarád si nedávno koupil novou a začala se mu po 600 km loupat barva z nádrže, prasklo mu spojkový lanko a prej ještě něco. Třeba to je jen ojedinělej případ, ale u kvalitní motorky by se to nemělo stát ani u jedné výjimky. Jezděte na tom, na čem chcete. Hlavně se o to musíte umět starat. Zdar

napsal 28.04.05 v 12:55

hele máš ji fakt suprově udělanou neposlal bys mi kontakt na toho kde prodávaj zy nosiče? a plexi? díky moc a hodně štastných kilometrů!

napsal 22.02.05 v 00:26

Zdar Jacki,<br />
číslo máš v profilu +420 603 932 673, jinak se měj, motorku Radek připravuje na sezónu a já svou Jawku dolaďuji také, zdar Angel.

napsal 16.02.05 v 17:20

Cus parkos jak se vede uz jsem otobe neslisel ani nepamatuju ja uz nemam prístup nanet takže to neslo ti ani napsat jo a kdybys moh my poslat tví telefoní číslo ja ho nekde prosral tak dyby to slo tak my ho napis na mi noví cislo 775 221 263 zatim dik a mej se jo a pořádne se starej o svího železnýho miláčka čus.

napsal 28.10.04 v 20:33

Ahoj Purku
Moc pěkná motorka!!Nějak jsem to nevydržel a jel jsem se na ni podívat do prodejny tady u nás (kousek u Olomouce - Týneček ).Od té doby mi to člověče leží v hlavě, je to na 125ccm ,fakt MASO!!Postupem doby jsem zase skončil u Jawky 250(mám tady i registraci), doba kdy jsem jezdil jak ďabel je pryč(kawa900,kawa500,J350/640).Jezdím v pohodce a klidu(nechci se zabít) a choppery se mi dost líbí.Myslíš ,že bych byl spokojený ?? oproti Jawce 250 z 1964 roku ???
Uvažuji i o Yuki 250 , ale bylo by to masnééé..
Tak ať Ti to jezdí...!

Serža

napsal 24.10.04 v 18:38

Tyyyy.... jo ,no to je divný,že to došlo až ted!! Jo Pastviny byli v poho akorát tam nebylo moc lidí!!! Jo tatíkovi vyřídím!!! čus Purk )

napsal 23.10.04 v 17:29

Čus Purk vyklouzl jsi stoho dobře ja jsem platl 300,- za ty Pastviny doslo my to až teď naměřili my 85 v obci chtěli 500,- ale ukecal jsem to na ty 300,- tak aspon tak zatim a až pojede tvůj tatík přes Vápennou tak at se stavi zatim čau Jacki

napsal 16.08.04 v 23:32

Výfuk je umístěn na pravé straně,dva mad sebou směřující trochu do strany.Popálení nehrozí,pokud si dáváš aspoň trochu pozor,snad jen kolena výfuků,by mohla být tažena trochu lépe,aby byl lepší přístup pod motorem z důvodu jejich čištění.Při klopení na pravou stranu obzvláště jedu -li ve dvou hrozí škrtnutí o vozovku.Nosič jsem sehnal v Žamberku za 980,-kč.Motorka nemá moc velký rejd,zasdní kolo sedí dobře, je dostatečně široké a stabilní.
Díky nízkému posedu je jizda příjemná a motorka má dobře rozložené těžiště.

napsal 14.08.04 v 19:58

Nazdar, mám pár dotazů ohledně Visty:
-co výfuk? jak je umístěn? nehrozí popálení?
-kde si sehnal ten super nosič?
-jak je na tom zatáčení... neujíždí zadní kolo jako u sportu?
díky moc...

napsal 10.08.04 v 07:28

Nepojedu,jedeme s rodičema na Rozkoš.

napsal 08.08.04 v 13:44

No asi tenhle tejden. Ale hlavně nevim jak na tom budu s prachama abych měl na benzin Kdybys přeci jen jel tak se ozvi.

napsal 08.08.04 v 09:47

No tak to je dost daleko,tam asi nepojedu. A kdy že tam chcete jet? Možná by mi to nevyšlo ani časově!

napsal 05.08.04 v 19:50

Purk> No tak to už je na mně trochu daleko... Ale pojedem ještě s jednim klukem co má Sportku, do Koněpruskejch jeskyní a na Karlštejn. Jestli bys chtěl, moh bys jet s náma. Ale nevim jestli se ti bude chtít jet tak daleko. Je to u Berouna... Tak sa ozvi

napsal 04.08.04 v 23:26

Ahoj,no nevím.Možná,jestli bys chtěl jet na motosraz Habina 20-23.08.Je to takových 30km za Jeseníkem.Zatím čau....,já mám najetých 6,500km.

napsal 02.08.04 v 20:41

Purk> Čau chlape, tak kdy vyrazíme na nějakej ten sraz? Ještě sem nikde nebyl a samotnýho jezdit už mně taky nebere... Jinak mašina má najeto asi 1900km, a jezdí perfektne. Tak se ozvi.

napsal 29.07.04 v 11:19

This is a very influential speculative novel of http://www.vitazine...muscle-pictures.html

napsal 26.07.04 v 23:41

Levnější řešení je výměna řetězového kolečka,v každém slušném servise mají katalog a řetězové kolečko ti objednají,bohužel ti nemůžu říct z jakého typu motorky tam pasuje.Musíš si to rozdělat a podívat se.Já jsem zatím neměnil ani rozetu,ale není problémsi ji nechat vyrobit,ale cena bude trochu někde jinde.Vyrobit mi ji nabídli v Kroměříži.U firmy moto STRATIL j.stratil@quick.cz , www.moto-stratil.euweb.cz

napsal 26.07.04 v 15:22

Hele Purku zajímala by mě ta rozeta.Kde bych jí moh sehnat a za kolik?Já mám sporta takže nevim jestli tam pude

napsal 23.07.04 v 09:56

Jo ,no tento víkend mi to nevyjde!!! Budu na Špk srazu xchatařů.Mám najeto 5,930 km. Přeposílám ti to i na e-mail.

napsal 23.07.04 v 09:49

Oki,když budeš mít s Yuki nějaký problémy,tak se na mě obrať.

napsal 22.07.04 v 19:58

Čauky! Tak už seš doma?? Kolik máš už na Yukině najeto? Já sem Chunlana dnes přivezl ze servisu, takže už je zajetej a jezdí o 100% líp. Nechceš jet se mnou na sraz do Želetavy? Jel bych asi teď v sobotu ráno. Jinak je to kousek od jihlavy. Mohli bysme pokecat a tak... Dyžtak napiš na mail. Zatim a ať to jezdí!

napsal 22.07.04 v 10:18

No jak to tak vypadá, příští tejden bych jí měl koupit.

napsal 22.07.04 v 00:14

Navštívil jsem Balaton na Yuki.Jel jsem ještě s tatou. Jeli jsme ve dvou a v poho se to ještě dalo. Průměrná rychlost na dálnici byla tak 68km/h a celková 55km/h.Cesta to byla celkem unavůjící.Vono 11hodin na cestě ve dvou není moc pohodlný.Spotřeba při naložené motorce a ve dvou byla velmi nizká.Pouhých 2,5l/100.Z Šumperku na Balaton.To mám 500km. Za benzín tam a zpátky jsem zaplatil 800 kč.Fotky z Balatonu na net dodám později.

napsal 22.07.04 v 00:03

Zvuk je velmi dobrej!!! Je takovej hlubokej,silnej a při jízdě to vypadá ,že jede silná mašina.Jestli budeš v prodejně Yuki,tak si jí nech nastartovat a uvidíš,že se ti bude líbit.Kdyby jsis jí koupil,tak mi určo napiš a třeba by jsme se mohli i někdy sejít.

napsal 21.07.04 v 16:16

Jakej má zvuk? Je to jako náký prdítko?

napsal 20.07.04 v 01:55

Ahoj,no já jsem z toho vytáhl 100km/h.Jinak Jacki má danou větší trysku a možná má i vypnutej omezovač,teda pokud tam Yuki nějakej dala. Ale nedoporučuju dělat tyto úpravy!!! Motor se tím huntuje ,stoupá spotřeba,vibrace,povolují se více šrouby a může dojít i k praskání rámů a jiných kovových konstrukcí!!! A když už dosáhneš o těch 25 km/h víc,tak ti to je stejně k ničemu,protože tolik tou motorkou nemůžeš jezdit!!! Neuchladila by se a zavařil bys ji-<NEMÁ VODNÍ CHLADIČ!!!!>. Lepší je,když vyměníš rozetu za menší.Doporučuji o 2-3zuby.Tím ti klesne spotřeba,zvýší se cestovní rychlost a šetří se tím motor.Není to můj výmysl!!! Konzultoval jsem to s odborníky servisu Honda.-------------------------------------------------------

Zatím čus-------------- Purk Špk )---------

napsal 14.07.04 v 20:25

Zduř Jacki. Já sem z Mladý Boleslavi... 125km/h to je slušný, a co tam máš za úpravy v tom motoru?

napsal 14.07.04 v 19:10

Zdar Tialku, my se ješte neznáme, ja jsem Jacki z Vápenné a mám tu samou jako Purk a zatím jsem z ní vytáhl 125Km/h !!! A to nekecám, sice mám v motoru menší úpravy ale Yuki to zvládne i bez úprav. Mám to vyzkoušený! Zatím zdar a když budeš chtít něco vědět o Yukině tak napiš.

napsal 13.07.04 v 20:17

Zdárec purku. Zajímalo by mě jenom, kolik si z toho zatím vytáhnul maximálně, z chopperu se 125ccm? Teda pokud to stále nezajíždíš. Díky za vodpověd, měj se.

napsal 01.07.04 v 19:34

Purk > Zdar, to sem rád že je web užitečnej, poněvadž o to mi hlavně šlo. Já když sháněl info o Yukině tak žádný nebylo, protože oficiální stránky jsou docela na prd. Tam ti nikdo neřekne jak to jezdí a co se sere. Jinak kdybys mi chtěl třeba napsat nějaký tvoje zkušenosti s Vistou tak to klidně udělej a já to zase zveřejním. Měj se

napsal 27.06.04 v 23:18

Čauvec,jasně.Na tvůj web jsem se díval.Vybral jsi dobrý fotky.A hlavně je ten web hodně užitečnej.Já jsem taky chtěl dělat něco podobnýho,ale když jsem viděl,že už jeden web je,tak jsem nechtěl konkurovat.A já bych stejně neměl čas aktualizovat ho.Jsem rád,že to děláš.Zatím zdar a přeju taky hodně najetých kilometrů.

napsal 25.06.04 v 18:32

Zdar, díkes za fotky. Ostatně můžeš se podívat na můj web jestli s nima budeš spokojenej. Vybral jsem jenom některý. Tak se měj a hlavně žádný nehody čau qualt.

napsal 23.06.04 v 00:11

Oprava!!!!! Ten sraz nebyl v Habině,ale na Bobrovníku u Jeseníku.Nějak si to tam na těch fotkách přepiš.Ani nevím,jak jsem takovou blbost mohl napsat.No,rači ti to ještě přepošlu e-mailem,čau )

napsal 22.06.04 v 21:31

Jasně!!!!!------ Dneska je tam máš!!!! Pošlu ti i nějaký fotky ze srazu,samozřejmě jenom tam kde je moje ,nebo Jackiho motorka. Byli jsme spolu na srazíku v Habině u Jeseníku a na Pastvinách. Dneska tam ty fotky máš!! Zatím,Yuki zdar!!!!

napsal 22.06.04 v 21:20

Mmně taky blblo startování.Chvilku startovala a chvilku ne.Byla to ale blbost,kontakt ve spojce.Hodně lidí si stěžuje,že jim odchází žárovky.Já jsem to řešil tak ,že jsem do kufrů dal žárovky o trochu silnější.Jinak zatím bez dalších závad.---------------Tento text ti přeposílám i na e-mail.------------------

napsal 22.06.04 v 13:41

Čau, pošli mi to fotky !

napsal 14.06.04 v 22:44

No v zatáčkách se moc klopit nedá a už vůbec né,když se jede ve dvou.To potom hrozí,že si ze spodu ohobluješ kolena výfuků jako já.Může se ti stát,že chytneš levou stupačkou,ale to se mi ještě po 3100km nepovedlo.Jinak když jezdím sám,tak se mi tohle nestává.Ale žádný s chopperů není stavěný na klopení.

napsal 23.05.04 v 12:50

Ne,nevím!!! Ale mřížky bych tam nedával,jedině kdyby byly chromovaný!!! Ted nemám kredit!!!

napsal 18.05.04 v 09:29

Koupil jsem si Yuki a chci si sehnat mřížky na blinkry nevíš o něčem pokud to pujde budu rád za sms na 723 521468 dík předem.Jacki

napsal 17.05.04 v 21:39

Můžu jenom dodat,že po 2100 km se mi ta motorka zdá skvělá!! Ze začátku jsem měl pár výhrat,ale zjistil jsem ,že je to jinak.Jinak co je u ní trochu blbý je to,že nemá vodní chladič a její velká hmotnost 150kg. To se mi zdá až moc pro tuhle motorku.Ale zas máte pocit,že řídíte velký monstrum.A to za ten požitek z jízdy stojí!! Co se týče jízdních vlastností hodnotím jí na jedničku.Stejně tak velmi dobře hodnotím spolehlivost motoru.A motorky jako celek.Prostě jsem maximálně spokojenej. Není co dodat.

napsal 12.05.04 v 21:34

STE VSICHNI SRACKY, tada myslim ty co maj YUKY a sou na ni hrdy. Je to srackomet. Ostatnim motorkam krome ciny a Vietnamu ZDAR.

napsal 11.05.04 v 08:30

Mam Aprilii RS 125,ale to už jsem psal !!!!

napsal 06.05.04 v 22:25

Já ti na to kašlu!!!! Mě se ta motorka líbí!!! A za ty prachy nic lepšího neseženeš!! Zdar,pozdrav z pekelných sil motorů.....

napsal 06.05.04 v 18:42

Už kvůli tomu názvu bych na to hodil bobek!

napsal 05.05.04 v 21:25

A co máš za motorku?? Jasně napíšu moje tel.:603 93 26 73

napsal 04.05.04 v 19:10

Moje číslo je 723 310 940,napiš až pojedeš přes Bludov,jo?

napsal 04.05.04 v 14:56

Nápodobně!!! S tou rychlostí by se něco mělo udělat!!! Ale když ta motorka má 150kg a široký kola,to s tím už moc nevymyslíme.Doporučuji přehustit duši,ale potom se to zase rychleji sjíždí!!!

napsal 04.05.04 v 14:52

Jo ,já ti něco pošlu,ale nejdřív nějaký fotky budu muset nafotit,no prostě ti něco pošlu čus.

napsal 04.05.04 v 13:56

Taky mi to jede 190!!! a to nekecím!! Do bludáku 150km/h!!!!

napsal 04.05.04 v 13:56

Taky mi to jede 190!!! a to nekecím!! Do bludáku 150km/h!!!!

napsal 04.05.04 v 13:03

Zdar, Yuki Vista vypadá fakt moc moc dobře, máš na tom dobrý úpravy - ten štítek a nosič jsou fakt super. Kdybych měl víc peněz, tak jsem do ní šel taky, ale 15 tis. navíc už bylo neúnosnejch tak jsem si koupil Yuki Sport a jsem s ní zatím na 100% spokojenej. Jestli chceš pošli mi pár fotek na mail a já Ti je hodím na svoje stránky (yuki.kvalitne.cz). Měj se a hodně km bez nehod!

napsal 03.05.04 v 23:54

Já o ní mám taky zájem ,pro tu motorku je to velmi dobré řešení jak zhodnotit její výkon motoru a snížit tím spotřebu.

napsal 03.05.04 v 23:51

Ahoj,promiń za pozdní odpověd´.Měl jsem v poruše pc!!!! :-{{ Chci se zeptat.Kolik ta rozeta stojí a jestli se musí nějak upravovat,nebo jestli lze přímo namontovat na Yuki bez úprav.Měl bych o ní zájem.Prosímtě jestli budeš moct,tak mi jí taky obědnej,potom by jsme se nějak domluvili jak to poslat poštou,nebo mi prosímtě dej aspon kontakt na tu prodejnu,kde si to obědnaváš.Mám o ní velký zájem. Zatím dík Purk )

napsal 26.04.04 v 11:24

Ta rozeta by mě taky zajímala. Dáš mi vědět jak to dopadlo až to vyzkoušíš?

napsal 21.04.04 v 21:15

tak tu rozetu mužeš klidně dát, konzultoval jsem to, motoru to neva, mam ji už obednanou, tak o3-2 zuby min, rychlost by mela jit tak o 10-13km nahoru ,tak se uvidí , není se čeho bat,mam najeto lehce přes 1000km

Předchozí
1 2