Yuki Vista 125 (2005)

Vlastník Maxan
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 28.3.2013

Krásný vzhled, 125 by ji hádal málo kdo...

První dojmy - Krásný vzhled dospělého choppera, hezký zvuk, prostě za málo peněz hodně muziky :-)

Yukinu má teprve týden. Je to moje druhá Yuki. První byl sice jen padesátkový skůtřík, ale i tak jsem s touto značkou zatím velmi spokojen. U mě je to asi trochu obráceně. Začínal jsem jako asi většina na Jawě 350. Poté přišla cestovní horečka a vyhrálo to BMW F650. A když jsem zatoužil po rychlosti, další volbou byla Kawasaki ZX6-R Ninja.
No a pak přechod na Yuki. Je to sice trochu skok, ale jak člověk stárne tak má jiné priority než se prohánět ve stopadesáti po dost mizerných českých silnicích.
Yuki je krásná a pokud vezmete v potaz za kolik se dá pořídit, tak není o čem přemýšlet. Pro člověka, co se rád v motorce i povrtá a ne jen jezdí tak je to skvělá volba. A to jak někteří píšou že to není žádný dravec? Je to motorka pro klidovou jízdu a ne pro lítání. Na to jsou jiné druhy motorek. A navíc je to 125 a tak nemůžete čekat nějaké závratné rychlosti. Moc se těším na léto, až Yukinu pořádně projedu.
Takže až nasbírám více zkušeností, tak napíšu.

Pafka0067
Pafka0067 napsal 30.03.13 v 11:27 10b.

pěkná a tak přeji hodně pohody

bromep
bromep napsal 29.03.13 v 21:03 10b.

Pěknej stroj. Vypadá fakt dospěle. Docela rád bych si takový stroj vyzkoušel - pohodlí, zátah, brzdy. K tomu účelu, proč sis vybral chopper, určitě dostačující. Tak hodně pohodových km a 10 bodů

Vycho
Vycho napsal 29.03.13 v 16:14 10b.

Velice pěkný

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.03.13 v 17:31 10b.

gratulejšn no a jakéjkoliv čopřík je o požitku

fery251
fery251 napsal 28.03.13 v 16:53 10b.

Vypadá moc hezky, tak ať dobře slouží