Honda X 11 (2000)

Vlastník Hayan
Vloženo 16.9.2022
Aktualizováno 16.9.2022

Nahatý Blackbird z doby, kde se naked dělali tak, že se ze sportky sundaly kapoty.

První dojmy - První dojmy skvělé, ale jinak... úlet

Motocykl jsem koupil po nehodě s Hayabusou na jednom statku ve středních Čechách. Mám pocit, že prodávající věděl, že je to past, ale já nikdy nebyl moc dobrý kupujícící. Líbí, beru.
Zkušenější jezdec by poznal (a později poznal), že byl stroj bouraný, ale já byl z první vyjížďky tak nadšený, že jsem přes varování, že Eleven je bramborák bez majoránky, koupil. Nemůžu napsat objektivní hodnocení motorky, protože kus, který jsem rok vlastnil, byl prostě průser. Ačkoli jsme dojeli až do Chamonix, byla zejména druhá polovina na mokru utrpení a to nejen kvůli tomu, že jsme byli jak dva čuníci. Rám nebyl úplně ok a bylo to na stabilitě znát.
Po nehodě s Busou jsem si naivně myslel, že naked bude pro ženušku řešení obav z jízdy, ale tímhle kostitřasem jsem o tohoto spolujezdce přišel definitivně. Prodal jsem s mega ztrátou za cenu, kterou motorka skutečně měla. Ale na Hondu jsem nezanevřel.
Dorostl mi náhradní spolujezdec a dalším strojem mělo být Varadero. A když je někdo úplně tupej, měl by kupovat novou přímo v motosalonu.

jardusking
jardusking napsal 19.09.22 v 17:32 5b.

K nadpisu...
ty doby jsou tu pořád a můžeš si takhle koupit funglovku... Aprilka to tak má s RSV4 vs Tuono pořád! Takže nostalgie není na místě

Everest
Everest napsal 18.09.22 v 07:33 5b.

Moc jsme se toho nedozvedeli.