Suzuki GSX-S1000GT (2022)

Vlastník allek
Vloženo 26.8.2022
Aktualizováno 17.12.2022

Super- motorka pro cestování. Dobrá spotřeba a jízda OK. Pěkná na pohled a sv. modrá barva OK.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Ochota a přístup.

První dojmy - Je to další Suzuka - s předchozí jsem byl max. spokojen. První jízda hned sedla .Po usednutí hned padne do ruky. Po rozjezdu s rychlo řazením je to o něčem jiném - návykové až moc. My spin nic moc - mapy jenom z Googlu - nejdou tam jiné z telefonu. Později.

Motorku bych doporučil pro - Je to sport tourer - tak pro rychlou sportovní a cestovní jízdu. Mít trochu najeto.

Doplňky na motorce - Rolny, polep nádrže, konce řidítek, polep kol, plocha stojánku GT,kufry originál. Držák na telefon.

Potřeboval jsem něco s kuframa. Do dneška nemám orig. držáky na kufry. S předchozí motorkou Suzuki GSX S1000 ABS - jízda sportovní až moc, najel jsem 40 000km a vše v pohodě. Suzuki GSX S1000 GT jsem zatím zajel - má první servis. Zatím pohoda při jízdě, zátah a spotřeba dobrá - 5,3L. Nejlépe se cítí na pěkných silnicích a horší docela dobře filtruje. Přední tlumiče jsem nastavil na 3 - na 2 jsou moc měké. Teď to sedí. Držáky už mám, tak jsem namontoval kufry. Za jízdy motorka jede, jako bez kufrů i při rychlé jízdě - super sedí. Už se těším zase na sezonu.

ingott
ingott napsal 27.08.22 v 17:02 10b.

Krásná mašina . To se v Suzuki povedlo.