CFMOTO 650GT (2020)

Vlastník Jiran1
Vloženo 28.7.2022
Aktualizováno 28.7.2022

Vrátil jsem se na dvě kola po bezmála 30ti letech a chtěl jsem původně motorku na dojíždění do práce a občas někam na kávičku, tak jsem koupil Ducati Scrambler. Po nějakém čase jsem se rozhodl, že se chci podívat někam dál a ne jen kolem komína a na to ne

Motorka koupena od FIRMA:Moto Palace (Klánovice)

První dojmy - Při první jízdě jsem trošku bojoval s váhou, přeci jen je o 50kg těžší než Ducati, ale věděl jsem to z recenzí a počítal s tím. Mám s ní zatím najeto 300 km a pocit těžké motorky najednou nějak zmizel, je pravda, že Duc se do zatáček sklápěl fantasticky, ale CF Moto je tak nějak stabilnější v táhlých zatáčkách a vyšších rychlostech, jsem si na ni jistější a má dobrou ochranu proti větru.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro začátečníky, pro ty co se k motorkám po delším čase vracejí, jako já a nebo někoho kdo chce pohodlně cestovat za fajn peníze a nezáleží mu na zemi původu.

Doplňky na motorce - padáky, kufry SHAD

Tuhle motorku jsem si vybral hlavně proto, že se mi líbí, je pohodlná, jízda na ní je tak nějak intuitivní, nepotřebuji ohromné cestovní enduro protože jízda v terénu mě, stejně moc neláká a polňačky tahle motorka zvládne taky, Musel jsem si zvyknout na užší a nižší řidítka a vyšší váhu, ale to byla otázka pár kilometrů. Jízdní vlastnosti po 300 km hodnotit moc nemůžu, ale jsem s ní spokojený, podvozek je fajn i na horší silnice, zátah motoru i výkon pro mě naprosto dostačující a spotřeba po prvním dotankování cca 3,8l/100km což je super, asi půjde nahoru až se víc skamarádíme. Skvělá věc jsou dva kufry SHAD, za jízdy o nich vůbec nevím. Prostě ideální motorka na cestování za super peníze, to, že je z Číny neřeším, dělám ve Škoda Auto a to by člověk nevěřil kolik dílů je z Číny.

marin35
marin35 napsal 28.07.22 v 20:09 10b.

Máš pravdu... jedině Čína je originál