bonmoto_srotovnePROFIL MOTORKY

CFMOTO 650GT (2022)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Pupi04
Vloženo 1.4.2023
Aktualizováno 7.8.2023
Zobrazeno 1 734x
HODNOCENÍ PROFILU OD 12 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Jak se člověk věkem mění, mění i názory. Já vyměnil motorku...

Více fotografii

Motorka koupena od FIRMA:THROTTLE PUNKS (Praha 10-Uhříněves

Výška jezdce: 172 cm

První dojmy - 30.3.2023 koupená v Praze a najeto jen 150 km domů. První pocit? Velká, těžká a vysoká... ve srovnání s Rebelem. Během cesty jsem přišel na to, že vlastně všechno má svůj důvod. Velikost, mohutnost a váha... V tom je právě to pohodlí, ochrana a prostor pro jezdce a zavazadla.

Motorku bych doporučil pro - Já se rozhodl, ostatní se musí rozhodnout sami.

Doplňky na motorce - Rozšíření na boční stojan.
Dále jsem na zadní stupačku namontoval klipsnu z jízdního kola.
Je to z toho důvodu, že manželka před časem přišla o nohu při autonehodě (úplná amputace v kyčli). Toto je způsob jak udržet protézu na stupačce.

Do budoucna snad jen vyhřívané rukojeti. Uvidím podle cest...

Recenze

Třeba jsem se rozhodl jít proti proudu...

04.2023 Tak najeto cca 300 km. Velká spokojenost. Při nižších rychlostech je znát vyšší váha, má tendenci se zavírat, jinak velká pohoda. Na "stará kolena" pohodová motorka na cestování. Jeto na silnicích, které znám, takže jsem věděl jak kterou zatáčku najet i třeba větší rychlostí. Největším problémem bylo asi hlídání otáček, které bych neměl překročit.
05.2023 Moto má již za sebou první garanční prohlídku. Současně byl i vyměněn i AirBox, který jsem měl již v ceně při koupi. Výměnou jsem získal větší výkon a "dunivější" zvuk motoru. To vše bez ztráty pětileté záruky. Najeto asi dva tisíce kilometrů a stále si na sebe zvykáme. Podle mne je to doopravdy cestovní mašina s velkým pohodlím. Bez velkých známek únavy při cestování ujeto i 300 km bez zastávky. V pohodě. Spotřeba zatím cca 4,5l/100km (tzn. na nádrž ujedu cca 400km), ale tu fakt neřeším. Pro mě nejpohodlnější motorka.
Zase najeto pár stovek kilometrů a stále se učím. Moto slouží tak jak má, ale někdy člověk nesmí zapomínat na samotnou váhu. Pokud člověk si včas podřazuje a drží se ve středním pásmu otáček, tak je moto dost hravé a jede pěkně. Jediné asi co bych silně vytkl je ukazatel množství paliva. Tak do poloviny bych řekl, že ukazuje tak jak má. Potom si ukazuje co chce. Chvíli ukazuje čtvrtinu aby vzápětí po projetí zatáčky se rozsvítila rezerva. Fakt se člověk nemůže spolehnou na to, co ukazuje, ale pouze na odjeté kilometry. Stalo se mi, že na ukazateli paliva už blikal poslední červený dílek a současně s tím se rozblikalo "hladové oko". Na čerpačce jsem pak dotankoval 13,5l tzn., že v nádrži bylo 5,5 litru (tj. ještě 100 kilometrů jízdy!). Fakt se na to nedá spolehnout. Mám vyzkoušeno, že na celou nádrž 19 litrů ujedu cca 400 km. A na to spoléhám a na to jezdím.
06/2023 Najeto asi 3700 km. Říkám si, že už bych mohl vyjet i mimo republiku. Samozřejmě, stále se mám co učit a v žádném případě nemůžu říct, že mám moto "v ruce". To by byl první krok k tomu, abych to někde poslal mimo cestu. Po výměně sání jsem si myslel, že díky tomu bude vyšší spotřeba. Není. Už jsme si tak nějak na sebe zvykli a doufám, že naše zážitky budou jen dobré.
Už máme spolu najeto prvních pět tisíc kilometrů. Začínám uvažovat o delších cestách i mimo republiku, prostě vícedenní výlety třeba k moři nebo na horská sedla. Uvidím, moto se mi fakt začíná moc líbit...
Už sem asi více psát nebudu, protože bych se asi jen opakoval. Jezdit jezdím a moto mě čím dál tím víc baví. Záznamy z cest, které si myslím, že za to stojí, postupně doplňuji do deníku

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Leatherboy
Leatherboy napsal 02.07.23 v 09:36 10b.

Za “ty prachy” je to dobry poměr cena/výkon. Designově patří k mainstreamu, je vcelku elegantni a co je nejdůležitější - dělá Ti radost

Tak polykejte kilometry a vždy šťastný návrat!

jezdec74
jezdec74 napsal 15.06.23 v 13:08 10b.

Člověk tu chvíli není a hned je nějaká změna . Ať Ti slouží, vypadá moc hezky
... a na toho Rebela jsi ještě moc mladý ...

Milan1963
Milan1963 napsal 15.05.23 v 17:22 10b.

Svezl jsem se - i když jen 50 km - na CF 800 Touring. Příjemně překvapila.
Pokud je 650 stejná, je to důvod k radosti. A 10 bodům...

Samíc
Samíc napsal 02.05.23 v 18:46 10b.

Vypadá moc dobře, tak ať s ní užiješ mnoho spokojených kilometrů.

Hon_za_King
Hon_za_King napsal 24.04.23 v 14:48 10b.

Když už nakupujeme na stejném místě, tak Ti taky napíšu. Přestože nejsem ultrazkušený motorkář, myslím, že jsi vybral dobře. Měl jsem tu čest v loňském roce a celkově pozitivní vnímání motorky mě letos posadilo na 650MT. Přeji hodně spokojených kilometrů se šťastným návratem domů.

Více komentářůTOPlist