Honda NTV 650 Revere (1993)

Vlastník Tomáš_N
Vloženo 9.7.2022
Aktualizováno Včera v 21:55

Velmi zachovalá motorka v pěkném stavu, která měla najeto, když jsem jí kupoval v únoru 2022 cca 73 000 km.

První dojmy - Na první pohled se mi dost líbila. Ovládání stroje v pohodě. Snad mi dlouho poslouží.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře co chtějí závodit jenom občas :-).

Doplňky na motorce - Jako doplněk byly vyhřívané rukojeti a dva boční vaky. Jo a ještě jsem dostal od prodávajícího ke stroji novou přední pneu, která už je vyměněná.

Příjemná starší dáma, nezáludná. Na mou výšku bohužel trochu menší stroj. Pro jízdu ve dvou to už moc není. Ale jízda sólo je nejlepší.
S kamarádem jsme udělali běžný úvodní servis - oleje, svíčky, filtry, kontrola brzd apod.
K dnešnímu dni (9.7.2022) mám na ní naježděno cca 2500 km. Tak že se sní stále sžívám a seznamuji.

sfv
sfv napsal 26.04.24 v 09:46 10b.

Klasika , v 90 tkách jsem jí chtěl ! Ať to jezdí!

tomcruise77
tomcruise77 napsal 26.04.24 v 06:20 10b.

parádní klasika. Nesmrtelný stroj. Honda s tím tak o 20 let předběhla dobu. Držet, neprodávat, užívat a nechat pro potěšení příštím generacím, zblbnutým elektronikou a překoňovanými motory.

kehaj
kehaj napsal 22.03.23 v 09:02 9b.

Podle mě dobrá volba, v provozu nezdržuje, nenáročná na údržbu, spotřeba 4l. Mám jí 5let a natočeno 153 000km z toho já jsem natočil 90 000km, 70% ve dvou a třemi kufry a krom běžný údržby (oleje, filtry, gumy) žádný investice.
Tak přeju hodně spokojenejch km.

Milan1963
Milan1963 napsal 10.07.22 v 10:49 10b.

Slušivá modrá. At' ti dělá radost.