Honda CRF1100L Africa Twin (2020)

Vlastník Daggy1
Vloženo 1.6.2022
Aktualizováno 6.6.2022

Bylo to láska na první pohled, zatím se sžíváme, ale každá jízda je lepší a lepší :)

Honda CRF1000L Africa Twin: důvod neuveden

První dojmy - Při první jízdě po přesednutí z NC jsem chvíli přemýšlela, že se vrátím k němu zase vrátím :)...ale druhou jízdu jsem si už užila naplno...jen ta manipulace, je horší. Krásné sedí v zatáčkách a necítím žádné nerovnosti na cestě...byla to opět dobrá volba :)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kdo cestují dál a ocení možnost jízdy i v terénu a dostatek úložného prostoru.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, blastry, deflektory, kufry

Jsem ženská, takže jsem se zamilovala do designu . 3 roky jsem měla vybranou trikolóru, ale pak se mi nějak okoukala a vyhrála tahle barevná kombinace :)
Motorku mám převážně na cestování...jezdím sem tam i mimo hlavní komunikaci, tak jsem chtěla cestovní enduro a do Africa Twin 1100L jsem se prostě opravdu zamilovala :)
Zatím ji mám cca 2 měsíce, takže nemůžu úplně hodnotit...ale motorka krásně sedí, hodně toho uveze...je pohodlná...prostě mi sedí a doufám, že si budu i nadále užívat každý kilometr :).
Jezdím sama a zatím mám co dělat při manipulaci...musím přemýšlet nad tím, jak a kam zaparkovat ..což ne vždy tak úplně vyjde.

Ballu1
Ballu1 napsal 30.06.22 v 19:06 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.06.22 v 23:48 10b.

super

Daggy1
Daggy1 napsal 13.06.22 v 15:18

Díky moc chlapi , je opravdu úžasná, jsem z ní úplně nadšená ...rohlík na tváři mám při každé jízdě, jen je pro mě trochu horší manipulace na místě, ale s tím jsem počítala...prostě musím víc přemýšlet, kde zaparkuji

Fratr
Fratr napsal 12.06.22 v 18:03 10b.

Super stroj a dobrá volba Konečně na ni nejezdí pouze chlapy. Ať ti dobře slouží a užij si ji.

dedikzk
dedikzk napsal 11.06.22 v 18:54 10b.

hodně pohodových km a vždy rohlík ve tváři tohle afričanka umí dokonale