Honda CBF 1000 (2007)

Vlastník veselak479
Vloženo 27.5.2022
Aktualizováno 27.5.2022

Moto nyní nabízím na prodej. Toto je náhradní profil za původní veselak73, kde lze též najít další informace

Yamaha FZS 1000 Fazer: údajně táhne až ve vyšších otáčkách a tou dobou byly špatně dostupné kvalitní zachovalé a nehavarované
Yamaha TDM 900: Asi hlavně kvůli nevýraznému designu

První dojmy - Jakmile jsem na motocykl přesedl z předchozí CB 750 Sevenfifty, věděl jsem že ji chci. CBF měla výrazně lepší zátah motoru, posaz, brzdy... výhodou je integrované ABS a duální brzdy mi také vyhovovaly. Převodovka je hlučnější při řazení jedničky.

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo hledá spolehlivý cestovně sportovní univerzál a neřeší příliš image

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty Oxford
Padací rám SW Motech - jeho tvar je výhodný, protože si na něj při delších cestách chvílemi lze odložit nohy jako na předkopy
Vyšší plexi Givi s nástavcem
Nosič na tři kufry Hepco Becker - boční Junior objemu po 40 l. a horní 50l
Nosič bočních je uzamykatelný a lze jej snadno nasadit a sundat

Stroj jsem si vybral po předchozí dlouhém rozhodování mezi FZS 1000 a TDM 900. Rozhodla předchozí celkově výborná zkušenost s Hondou CB 750 Sevenfifty. Chvíli jsem zvažoval i CBF 600, ale ta by nebyla proti CB 750 výkonnější. Když se objevila CBF 1000 s motorem z CBR 1000 Fireblade, věděl jsem, že ji chci. I když tvar její polokapoty se mi zprvu moc nelíbil

veselak479
veselak479 napsal 28.05.22 v 13:47

Přesně

Guga
Guga napsal 28.05.22 v 13:44 10b.

Nesmrtelná teta