Kawasaki Ninja 300 (2014)

Vlastník AndY125
Vloženo 4.5.2022
Aktualizováno 6.2.2024

Ninja 300, neskutečně povedenej model, a to nejen vzhledově.

Honda CBR 500R: důvod neuveden
Honda CBR 500: důvod neuveden

První dojmy - Už když jsem motorku byla jen vyzkoušet, hned jsem se s ní sžila. Byla jsem naprosto nadšená, už se těším na další společné projížďky :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro drobnější lidi jako jsem já, je lehčí, menší, obratnější.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti
Padací slidery
Rolny

Naprosto skvělá. Do zatáčky jde s novými gumami skoro sama. I když je to moje první silnější motorka, věřím si na ní tak, že jsem už po pár jízdách měla gumy sjeté až do krajů.
Na svůj obsah podává poměrně slušný výkony. Rozdíl oproti jiným motorkám je ten, že se musí víc vytáčet, aby se naplno využil její potenciál.
Mám ji teprve krátce a už teď se mi potvrzuje její dospělácký vzhled, když se ostatní diví, že je to jen třístovka.
Protože jsem holka a ještě k tomu ne úplně vysoká, skvělě se hodí, že je Ninja oproti ostatním motorkám nízká a úzká. Zkrátka ideální motorka pro začátečníky a jezdce menšího vzrůstu ;)

CB1000R
CB1000R napsal 29.01.24 v 09:38 10b.

Krásná motorka, do začátků určitě skvělá volba

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 12.08.22 v 11:34 10b.

Parádní tak spoustu krásných kilometrů v sedle

JoskaF40
JoskaF40 napsal 06.05.22 v 10:12 10b.

Krásná motorka a barva taky, nemá to chybu, prostě paráda . Navíc když ti ihned sedla do ruky, tak není co řešit, užívej a hodně KM

Kali88
Kali88 napsal 04.05.22 v 21:40 10b.

Ninja dělá jen radost skvělá volba

NiLu
NiLu napsal 04.05.22 v 16:08 10b.

Myslím, že do začátku skvělá volba, určitě si ji rychle zažiješ a budeš si užívat projížďky. Pak jednou přijde ten den, kdy si řekneš, že to chce něco silnějšího. Užívej km v sedle.