Kawasaki Ninja 300 (2013)

Vlastník Kangaro8
Vloženo 5.6.2015
Aktualizováno 5.6.2015

Moje nowá zelená láska je překrásná a pěkně hbitá. Nemám slov se k ní vyjádřit a ni na jeden řádek <3 :)

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Velice solidní prodejce motocyklů!

Kawasaki ZX-6R Ninja: Na začátek moc silnej stroj :)

První dojmy - Nemohl jsem se dočkat až po prví sednu na mojí Ninju. Ze začátku jsem měl trochu strach, protože jsem nikdy předtím neměl takovej stroj, ale strach byl pryč hned pro pár metrech. Neuvěřitelná forsáž na 296ccm ve dvouválci. Snad nic co by se mi na motorce nelíbilo. Padla mi do ruky, hned jak jsem jí viděl poprvé :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě samozřejmě ! :) :D Doporučil bych jí všem začátečníkům, ale i pokročilým, kteří nechtějí jezdit přes 200 :) :D

Doplňky na motorce - Moje mašina je skoro v originále až na zadní blinkry, který jsou vyměněný za malý blinky od lightechu i s podsvícením SPZ. Do budoucna bych určitě chtěl padáky buď od puigu v zelené barvě, nebo od RDmoto (za originály chtějí strašnou palbu a musí se vrtat do kapotáže :/) Dál bych chtěl krovku a určitě časem hlučnější výfuk nejspíš Akrapovič, nebo LeoVince :) Ále to jsou všechno finance, takže pomalu pomalu a uvidíme co bude :))

Kawasaki ninja 300 . Tenhle brutální zelenej stroj jsem si vybral, protože jsem chtěl nějakou krásnou kapotovanou silnici, která nadchne, ale aby byla adekvátní ke zkušenostem začátečníka. Což si myslím, že 3 stovka je velice dostačující. Sice jsem chtěl 636 r.v.2005 ale na začátek by byla pro mě moc silná a těžká. Moje kawa váží krásných 174 kilo a je lehoučká pro mých 65 kg Hned jak jsem dal motorku na značku tak jsem hned vyrazil na silnice s plnou nádrží (17l) a hned první den jsem natočil necelých 200km. Byla to radost se projíždět při takovým krasným počasí s novou mašinou a plnou nádrží. Bál jsem se toho, že to do rukou a nohou dostanu za dlouho, ale už jezdím 4 den a cítím se za řídítkama čím dál víc jistější. Během těch 4 dnů ježdění sem ujel něco přes 500km a je to neskutečná radost :) Dodržoval jsem všechny rady kamarádů a seznamoval jsem se s mašinou, kterou sem opravdu rychle dostal do ruky. Jízda na 300 od Kawasaki je jedna velká radost. Krásná ovladatelnost motorky, rychlá reakce na plyn, brzdy velice solidní a motorem se dá neuvěřitelně zpomalit. Podvozek hezky tuhej pro sportovní jízdu. Se spolujezdcem si myslím, že to bude v pohodě, dnes jsem vezl přítelkyni a jako bych jí za sebou neměl :) Úložný prostor jako u většiny supersportů "nulový" (povinna výbava, nářadíčko a techničák se zelenou kartou" toť vše. Spotřeba tohodle stroje si myslím, že je taková jakou udává výrobce cca 4-5 litrů/100km. Servis mě čeká až za 2000km, takže žádné zkušenosti. Poruchy žádné je to rok 20013 za dva roky nalítáno 32000km, ale serviska s posledním záznamem 30000km, takže super. Je to supersport, takže kde jinde než na krásné silnici s hezkým počasím se tahle kráska cítí nejlépe :) S motorkou jsem byl nejdál 80 km a jako nic, takže si určitě troufnu i někam dál, ale chtělo by to určitě nějakej tankbag a cestovní batoh a bude to super.Už se moc těším na další bezpečné kilometry!

flakatos
flakatos napsal 20.08.21 v 00:29 10b.

Krásný čtení, dnes jsem očumoval stejný stroj, ale v bílé barvě. Krása

Curly
Curly napsal 28.07.15 v 16:48 10b.

Vypadá super, možná už jsem tě zahlídnul, ale nejsem si jistej... Tak ať to lítá!!

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 19.06.15 v 05:14 10b.

Kráska! Spoustu šťastných km

Hetch
Hetch napsal 13.06.15 v 16:16 10b.

Ať si kdo chce co chce říká, ale Kawa má být zelená

tom.kranych
tom.kranych napsal 09.06.15 v 17:29 10b.

krásnej stroj Máš pravdu ze se to nedá srovnávat já přesedlal z 250R a rozdíl je markantní..Užívej jízdu