Kawasaki Z900 (2021)

Vlastník Bedřichu
Vloženo 22.3.2022
Aktualizováno 22.3.2022

Anděl s ďáblem v těle pro každého, poradí si s ním i žena.

Motorka koupena od FIRMA:SMRŽ auto - moto (České Budějovice - Nákup motocyklu bez problémů, vše klaplo, ale že by mě rozmazlovali, to ne.

Honda CB 650R: Velke zklamání z hondy, nevím jestli to bylo olítanlou předváděčkou, ale necitlivý plyn, vykotlaná řadička, tvrdá a uřvaná.
Suzuki GSX-S1000: Měla jsem z ni velký respekt, nevyhovoval mi ucukaný plyn v nízkých otáčkách

První dojmy - Sedli jsme si hned při zkušební jízdě. Kolik si přidám plynu, tolik ho mám. Brzdy ostré, ale ne jedovaté, do zatáček se mi krásně pokládá na podivání.

Motorku bych doporučil pro - Zed je podle mě vhodný jak na dlouhé cestování, samozřejmě s přihlédnutím je skutečnosti, že jde o naháče, tak na taháni na zatočených silnicích, takže vás slušně doveze hluboko do Alp a pak s vámi bude celé dny blaznit při dobývání Passů.

Doplňky na motorce - Snížené originální sedlo, výfuková koncovka MIVV, kufr GIVI

Se Zedem jsme se jeli seznámit do Rumunska. Dálniční přesuny kolem 140km/h jsou v pohodě, ale nejlíp se cítíme na zatočených silničkách. Vzhledem k mé výšce mám snížený podvozek o 2 cm a o další 2cm snížené originální sedlo. Dosáhnu oběma nohama takřka celými chodidly, takže při manévrování na místě nemám problém a mám nad motorkou plnou kontrolu. Zed je perfektně ovladatelný, motor je sametový, necuká v žádných otáčkach a jsem s ním moc spokojená. Zaznamenali jsme jediný problem s displejem, kdy se párkrát rozsvítila žlutá kontrolka jízdních režimů, ale nemělo to na nic vliv a po nějaké době zase zhasla. V servisu nic neodhalili a no fórech jsme se dočetli, že je to časté... K Vánocům jsem dostala od manžela laděný výfuk MIVV. Najeto mám 9000km bez problémů, spotřeba 5 litrů. Bílou barvu jsem si zamilovala a věřím, že spolu najezdíme mnoho kilometrů.

aikon1
aikon1 napsal 29.03.22 v 22:01 10b.

Hoooodne muziky za rozumné peníze. Krásné barvy, 10b.

Targus
Targus napsal 29.03.22 v 12:13 10b.

Plotnu pro box bych přendal níž, úplně těsně nad zadní blatník. Box by tak šíleně netrčel, je to jak tovární komín. Pokud na tom nejezdíte dva a box neslouží jako opěradlo, anebo box neslouží jako opora k připevnění další bagáže, něco bych s tím určitě udělal.
Pokud bych měl ještě něco plknout, sklon sedla pro spolujezdce je naprostá šílenost. Chtěl bych vidět kohokoli staršího 30 let, kdo by na tom vydržel sedět dvě hodiny. Takže bych to určo předělal taky, třeba i v rámci možnosti vytvoření dalšího ložného prostoru.

K167
K167 napsal 27.03.22 v 00:59 10b.

Krásný kočky!
Přeji samou radost.

petr13
petr13 napsal 25.03.22 v 15:52 10b.

Ať to jezdí. Skvělá motorka

Brukev
Brukev napsal 24.03.22 v 08:16

Ahoj, na krátké vzdálenosti brašnou na sedlo a na delší cesty klasickou rolkou alias motoválec … chápu že to není tak praktické ale podle mě to proste tolik nekazí vzhled motorky