Ducati XDiavel (2016)

Vlastník bastard69
Vloženo 8.2.2022
Aktualizováno 8.2.2022

Nemám slov na tento reaktor . Mám ešte 900ku monstera a vedľa xdiavelu pôsobí ako bicykel ?

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BARTH (Pardubice)

Triumph Rocket 3: Váha
Harley Davidson FLFB Softail Fat Boy: Váha a malý výkon

První dojmy - Motorku som chcel hneď od uvedenia na trh. Je to motorka ako šitá pre mňa. Páči sa mi na nej už všetko . Premýšľam ešte nad malým štítom na volant. Nad 150 to už dosť ťahá , ale kým si dokážem udržať stolicu tak neriešim.

Motorku bych doporučil pro - Vyjazdeným

Doplňky na motorce -

Imidž rebela , odpadlíka , antivaxera, netestovaného ? Najdlhšia jazda cca 900 km na jeden záťah s cca 25kg batohom na chrbte , dal som to dva krát. Inak kratšie jazdy cca 200-250km . Jazdec pohodlie tak akurát , nie som rozmaznaný 60kg metrosexuál ,vegetarián, liberál z Bratislavy. Spolujazdec pohodlie žiadne, možno tak 45kg žabka. Ovládateľnosť výborná , gumy ojazdené od kraja ku kraju. Brzdy bez debaty, tlmiče tlmia. Úložný priestor to nemá , nie je to Avia. Poruchy to má , ale ... Ale vinou neodborného značkového servisu v Ducati Praha!!! Toho kokota čo to servisoval dostať do rúk. Vysvetlím :
1.Pri výmene oleja (vlastná réžia) na mňa z výpustnej šróby pozeral polkrúžok z ventilov. Pri veľkom servise spadol mechanikovy do motora a jebal ho pohľadať. Nechcem si predstaviť keby sa dostal niekam kam nemá !!!
2. Po čase začal kvapkať vodný chladič. Chladič nebol uložený na miesto do držiakov ( pri veľkom servise sa dáva dole kvôli prístupu k motoru) , ale bol tam na silu vtlačený a preto fajka na chladiči časom od vybrácii povolila. Musel som lepiť spoj (vlastná réžia) .
3. Chýbajú skrutky na spodných plastových krytoch, nejaká úchylka v značkových servisoch ?
K motoru sa nemá cenu vyjadrovať , ťahá vždy a všade , je to jadrový reaktor zrejme .
Spotrebu neriešim , tú som riešil keď som mal 18r a tankoval som za 10ČK do Jawy Mustang ?
Úpravy :tak len odmontovanie toho 3kg hliníkového kusu pri zadnom kolese. Pozvaral som si taký jednoduchý držiak značky z nereze na bok kolesa a smerovky si našli miesto pod podsedlovkou . Také malé , že čím menšie tým väčšia cena ?.

koki888
koki888 napsal 12.02.22 v 17:28 10b.

Moto super hodnotím 10, ale tie kecy. Myslím že od rebela máš ďaleko skôr konfliktný typ.

Bullet500
Bullet500 napsal 12.02.22 v 00:04 10b.

Nebylo to servisovano v A Spirit Praha.?? Mě tam totálně dojebali griso.
Jinak motorka za 10. Také jsem po něm koukal.

tomasd.
tomasd. napsal 11.02.22 v 15:19 10b.

A piš si sem co chceš, je to tvůj profil a tvoje motorka.

H1956
H1956 napsal 11.02.22 v 11:39 5b.

Imidž rebela , odpadlíka , antivaxera, netestovaného ? To si děláš srandu? Tohle sem nepatří napiš dojmy z motorky, jestli jsi rebel či nikoliv, očkovanej, testovanej nebo ne je mi u prdele. Tady je to o motorkách.

jawatar
jawatar napsal 11.02.22 v 09:42 10b.

Servisováno ve značkovém servise!Tento údaj prodávajícího je pro mě bezcenný,jako by mi oznamoval:to moto může být docela dojebaný!Je to pakáž na těch servisech!
Pěkná mašina,je to dělo!