Moto Guzzi V85 TT (2021)

Vlastník George004
Vloženo 18.11.2021
Aktualizováno 3.6.2022

Motorka co dokáže vzbudit pozornost a donutí lidi ohlédnout se za ní

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

První dojmy - První dojmy z V85 jsou úžasné. Je to hodně specifický a charismatický stroj. Svým způsobem se nedá srovnávat s jinými motorkami, protože je to opravdu svým charakterem a chováním specifický motocykl.

Motorku bych doporučil pro - Myslím si že je vhodná pro každého.

Doplňky na motorce - Na verzi travel je v základu dost příslušenství. Boční kufry, vyhřívané rukojeti, vyšší plexi, mlhovky. Dokoupil jsem zadní top case, centrální stojan, padací rámy, chránič kardanu a blatníček nad přední kolo.

Moto Guzzi V85tt travel jsem si vybral proto, že jsem ho chtěl.

Na motorce mám už po prvním servisu po prvním nájezdu 1500 km. Motorka je velice dobře ovladatelná. Má přehledný display. A bohaté příslušenství. Spotřeba kolem 4 litrů na 100 km. První servis v K2 Moto (včetně seřízení ventilů) cca 5500 Kč.

Je to motorka především na cestování na pevnějších komunikacích, ale zvládne i nějaké ty nerovnosti.

Určitě to bude dobrý společník pro delší cesty.

Yura
Yura napsal 25.11.21 v 09:02

Servis mám z První Kozí v Sušici, rovněž zatím teprve ten první, záběhový.
Výměna všech olejových náplní, výměna ol. filtru, čištění olejové vany, seřízení ventilů. K tomu diagnostika a běžné kontroly - gumy, brzdy, jízdní chování + přikoupení náhradního ol. filtru (samozřejmě originál), to vše za 4.215,- Kč. Filtr stojí 551,- Kč , takže vlastní servisní práce komplet stály 3.664,- Kč. A bonus - kdybych tam chtěl překážet, nikomu by nevadilo, pokud bych servisním pracím přihlížel. Ale to raději ne, chlapi tam mají cvrkot, a jen by se tam člověk motal. Takže jsem se šel toulat po městě.
Motorka funguje naprosto parádně. Za mě - jednoznačně Sušice. Nedám na ně dopustit, jsou to machři ve svém oboru a já k nim mám plnou důvěru. A výlet 150 km k nim beru jako bonus, nikoliv přítěž. Akorát pokaždý totálně prochčiju, jak při cestě k nim, tak i domu

Honzus75
Honzus75 napsal 20.11.21 v 21:23 10b.

Krásnej Travel, mám ho od srpna a 4300 km bez nejmenšího problému. V K2 jsou z prominutím idioti, skončil jsem s nimi. Jinak v Imofě byl první servis s ventily za 4500 Kč. Tak já se snad dokopu udělat tu mojí recenzi. Jo a 10 b

luc20
luc20 napsal 20.11.21 v 19:38 9b.

Moc hezký

vencysta
vencysta napsal 19.11.21 v 16:33 10b.

Vítej v klubu

vojtěchvojtěch
vojtěchvojtěch napsal 19.11.21 v 14:40 10b.

Je to srdcová záležitost, ať slouží jen a jen k radosti.