Babetta 210 (1981)

Vlastník elvis78
Vloženo 30.10.2021
Aktualizováno 30.10.2021

krásná věc, vrčí to, brzdí to, péruje to, svítí to, nemá to zrcátka

Motorka koupena od Jiří Cínovec

První dojmy - Je to lehký jak prd

Babettka byla ve sklepě v bytovce v Dolním Kníně a koupil jsem ji na inzerát na Bazoši. Stroj jde na první šlápnutí, když má člověk cit, moc pěkně se s ní jezdí, hezky si přeřadí když se za to moc nerve a je cítit že jí sedne mírnější taházní za plyn před přeřazením jinak tam dvojka skočí taky ale asi je lepší plynulejší přechod.Nevim, nikdy jsem na tom nejezdil.Přeprava byla na nosiči na kola. Babettu zvednu jako nic. Převoz byl za tmy, kdo baettu na mým autě zaregistroval tak docela zíral Jinak je koupena pro synka, ale nemá ještě věk, natož papíry. Takže je zatím u mě.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 01.05.23 v 01:53 10b.

To je snad jediná motorka, kterou odnesu na rameni, když chcípne jak koza a nechce dál po svých. Jinak už jsem snad tlačil všechno. S tím mostem máš pravdu, přijel jsem tam letos poslední a nebyla už tam ani noha. Totálně promoklý a napodruhé. Ale ta atmosféra, to ano, ta tam opravdu je vyjímečná.

Almondo
Almondo napsal 24.02.23 v 09:11 10b.

Hezká "Bába"

elvis78
elvis78 napsal 21.12.22 v 09:06

díky

calex
calex napsal 11.12.22 v 18:21 10b.

Hezká bába, koukám, taky už stařena, jako ta moje..

hruso25
hruso25 napsal 02.11.21 v 19:50 10b.

Ja som zase Babettu podedil po synovi. Doniesol mi ju na voziku, nech si s ňou robím čo chcem, že jemu len zavádza v garazi. Tak reku hovorim si, dám ju dokopy a predám. No keď som ju zrenovoval a previezol sa na nej, povedal som si, dievča ty už ostaneš u mňa na veky. Kopnem do vertuli a jecham.