Yamaha XV 1600 WildStar (1999)

Vlastník Zzzzdenek
Vloženo 19.10.2021
Aktualizováno 4.7.2022

Stará dobrá klasika, pro mne pohodlná s dostatečným točivým momentem.

Kawasaki VN 1600: je v pořadí
Kawasaki VN 2000: je v pořadí

První dojmy - První dojmy: padla téměř hned do ruky - zvyknout si na ovládání stroje z hlediska váhy a volit vhodný převodový stupeň z důvodu nepřetáčení a nepodtáčení motoru, ale to platí u všech strojů, které jsou pro řidiče tzv. nové. Chválím poměrně kvalitní odpružení.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro lidi, kteří hledají klid a pohodu a nikoliv adrenalin tzn. tahat kolena po asfaltu, zběsile jezdit neustále do kolečka na závodních okruzích, v zatáčkách šoupat prdelí ze strany na stranu, zvedat motorku na zadní či přední kolo, nebo s ní přeskakovat pařezy a dělat salta :) Takže spíše pro relativně normální lidi, kteří nepotřebují něco dokazovat sobě ani druhým a čechrat si svoje nízké ego. :)

Líbí se mě design, styl chopper /cruiser. Pohodové ježdění s dostatečným točivým momentem a pro mne dostatečné dosahované rychlosti na silnicích I,II třídy a dálnicích. Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, spotřeba jsou v souladu s tím k čemu byla zkonstruována.

LuckerD
LuckerD napsal 20.08.23 v 19:40 10b.

Zdendo, prosím Tě neposlal bys mi fotku jak je uchycená opěrka spolujezdce, je mezi úchytem a blatníkem mezera? Děkuju

Myschan
Myschan napsal 14.05.23 v 10:16 10b.

Pěkná

Krastowski
Krastowski napsal 08.07.22 v 20:00 10b.

Nápodobně

pkkaca
pkkaca napsal 20.10.21 v 13:17 10b.

Pořádnej stroj

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 19.10.21 v 13:04 10b.

dobrá koupě ,tak užívej pohodu a klídek. Přeji hodně pohodových km .