Honda XL 1000V Varadero (2003)

Vlastník vlada1200
Vloženo 7.10.2021
Aktualizováno 8.7.2022

Život je krátký na to, aby zůstal u jedné motorky. Proto Cenduro je další krok v životě s možností lepšího cestování.

První dojmy - Po ujetí 200 km zkušební jízdy byl zážitek z jízdy na jiné úrovni, než na XJR. Díky tomu jsem věděl, že to je přesně to, co jsem potřeboval.

Motorku bych doporučil pro - Každému, kdo je vysoký a rád jezdí všude.

Doplňky na motorce - padáky, zásuvka na dobíjení tel, kufry, širší řidítka, vyšší držáky řidítek, tankvak Givi, laděné výfuky MIVV carbon

Tento stroj jsem si vybral hlavně z důvodu úžasně pohodlné polohy jezdce za řidítky. Při výšce 187 cm se cítím na motorce zcela přirozeně, uvolněně a to se i promítá do mého stylu jízdyp. Vysoké plexy poskytuje komfortní prostředí, pohodlné sedlo umožňuje dlouhý nájezd km a poloha stupaček dává nohám dostatek prostoru, ze kterého kolena neztuhnou, ani na dlouhých cestách. Široká řidítka pak umožňují držení rukou v poloze, ze které nelze z motorky sesednout. To podtrhuje komfortně naladěný podvozek, který si umí poradit i s lehkým terénem. Motor poskytuje dostatečný výkon pro jízdu v normálním - cestovatelském stylu jízdy. Při jízdě za tmy, je tato motorka první, která skutečně svítí, ze všech motorek, které jsem vlastnil. Strašně mě baví. Pokud mi to situace dovolí, jezdím s ní do práce. Ale z práce nikdy netrefím domů. Spotřeba se pohybuje od 5,1 - 6 l, což s 25 l nádrží je sympatický dojezd na jedno tankování.

Zemis81
Zemis81 napsal 18.02.22 v 23:17

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.10.21 v 21:18 10b.

Paulano
Paulano napsal 08.10.21 v 10:26 10b.