Moto Guzzi V7 Racer (2019)

Vlastník Pan_martin
Vloženo 6.8.2021
Aktualizováno 8.8.2021

S Ohlins v zakladu nejlepsi pomer cena/vykon mezi vsema V7.

První dojmy - Cele je to takove old skůl v dobrem slova smyslu. Vykonu tak akorat, pohodlna a svizna.

Po vymene cartrige predni vidlice uplne jinej svet oproti seriovemu maslu.
Motorka konecne i hezky brzdi na novem podvozku.
S Beringerama je to ale uz trochu overkill.
Vymena pneu byla nutnost. Sport demony po prvni jizde v desti a nadmernem klouzani predku na kostkach nenadchly.
Na motorce se vymenili vsechny kryty, plasty atd. za karbonove z V7 Carbon. Je to racer, tak to ma byt racing, ne? ?
Agostini vyfuky musi mit tlumici vlozky, jinak se s tim clovek stydi prijet vecer domu.

bruttopyr
bruttopyr napsal 25.12.21 v 17:29 10b.

To potunění díly z V7 Carbon už tak moc pěkné motorce pomohlo ještě výš!

Pan_martin
Pan_martin napsal 20.10.21 v 08:33

@Fatzna
Ahoj, asi by to sikovny clovek s naradim atd zvladl sam, ale pro me to uz ma vic nez 2 sroubovaky z 5 a tudiz mi to delali u Halbicha. Vnitrek je Andreani, kteri by snad meli pouzivat i nektere dily od Ohlinsu. Meli by to byt tyhle - https://www.andrean...+III+Trofeo+%2719+-+

Kazdopadne resi to i vyrazne problem s predni brzdou a brzdama obecne. Beringery jsem proste chtel pro vzhled a tak a v dobe kdy byl domontovany podvozek uz byli na ceste, takze jsem to nerusil. Jinak tech variant cartrige je hodne, ale tohle by melo byt snad to TOP :) Ohlinsy origos komplet tam dat nesli bohuzel. Vyzadovalo by to upravy na trubce vidlice, nejaky soustruzeni a podobny divociny, to uz se mi opravdu resit nechtelo a nedavalo smysl

Fatzna
Fatzna napsal 14.10.21 v 21:20 9b.

Ahoj,přední tlumiče a brzdy mě taky trápí.
Mohl bys mě napsat za cos to vyměnil ,nějakej odkaz na přesný typ.
Vyměnil sis to sám nebo sis to nechal někde udělat?
Děkuji předem

-Jandys-
-Jandys- napsal 24.08.21 v 01:56 10b.

Pěkný kousek

Pan_martin
Pan_martin napsal 16.08.21 v 15:24

Za Continental Road 3. Coz jsou hlavne radialni gumy, sport deamony tusim ne. Ale nechci bejt chytrej, motorka je na tom pocitove prijemnejsi a hlavne ten vzorek je takovej na pohled ne jako motorka z 90’ :) Ale rozhodne doporucuju vymenit ty predni cartrige, to je fakt den a noc motorka potom.