renocar_unor

Moto Guzzi V7 Racer (2011)

Vlastník john-mcclane
Vloženo 21.6.2018
Aktualizováno 17.10.2020

5 let jsem ji měl na ploše monitoru a snil o tom jak na ní jednou budu jezdit. Studia uběhla jak voda, přišla práce a já si splnil dlouholetý sen.

Triumph Bonneville T100: Racer byl můj dávný sen už od prvního představení. Navíc jsem si nebyl jistý, jestli je skok z třiapuly na Bonneville vhodný. Přeci jen má o dalších 20 kW víc
Jawa 350 OHC Special: Moc krásná, skoro jsem si pro ni už šel, resp. pro její alternativu od Rometa, ale najednou se v inzerci objevil zánovní Racer a já měl jasno
Moto Guzzi V7 Stone: Levnější alternativa k Raceru

První dojmy - Krása na první pohled obohacena laďáky Arrow. Hned jak ji prodejce nastartoval, tak jsem věděl, že na ni odjíždím. Motorka sedla parádně do ruky, záda ani ruce nebolely ani po cca 250 km kdy jsem ji vezl domů. Při cestě po D1 jsem dokonce přistihl tři auta ze kterých si mě spolujezdec fotil.

Motorku bych doporučil pro - Pro nadšence do klasiků, fanoušky cafe racerů a lidi co nechtějí jezdit na tuctové motorce, kterých je plná inzerce.

Doplňky na motorce - Laďáky Arrow, zrcátka v koncovkách řídítek, omotávky svodů

Mám najeto necelých 1000 km, takže se teprve seznamuji. Zatím ale naprosto dostačující. Výkon krásně dávkovatelný, žádná překoňovaná vražda co smrdí Krchovem. Jediným mínusem je úložný prostor. Další informace přidám nejspíš po sezóně.

16.10.2018
Sezóna u konce, nájezd téměř 4 000 km. Motorka se úplně ze všeho nelíp cítí v horách v klikatých zatáčkách. K velikosti: Mám 193 cm a maximální denní nájezd mám 400 km a naprosto bez bolesti. Přes zimu proběhnou nějaké kosmetické úpravy.

10.08.2019
Motorku mám něco málo přes rok. Za tu dobu jsem na ní najel 9 000 km. Tedy víc než předchozí majitel za 7 let. Motorka nepřestává bavit avšak celkový pocit z motorky je řekněme schizofrenní. Design stále považuji za dokonalý a výkon pro mě dostačující. Horší je to s pohodlím. Wow efekt z loňské sezóny je pryč a záda si den po vyjížďce vždy říkají o rehabilitaci. Pro 193 cm výšky tato motorka opravu není. V současné době se ve mě tedy bije názor "Pro krásu se musí trpět" s názorem "po sezóně půjde z baráku". Uvidíme co tedy do budoucna zvítězí.

17.11. 2019
Dilema viz výše vyřešeno - motorka prodána. Snad tedy bude příštímu majiteli dělat minimálně stejnou radost jako dělala mě.

bruttopyr
bruttopyr napsal 26.11.18 v 21:01 10b.

Splněný sen po 5 letech, není co dodat!

john-mcclane
john-mcclane napsal 23.07.18 v 20:43

Cormac: Letos už 2 000.

Cormac
Cormac napsal 23.07.18 v 09:12

Super kolik už máš najeto?

dzonnek
dzonnek napsal 03.07.18 v 20:49 10b.

Parádní motorka co více dodat. Snad jen více takovych

Tom-K
Tom-K napsal 03.07.18 v 14:10 10b.

Moc hezký sen, tak ať hned tak neskončí.