Yamaha MT-03 (2016)

Vlastník iv7
Vloženo 6.7.2021
Aktualizováno 7.11.2021

Malá, klidná, ale přitom velmi hbitá, přesně pro mě.

Kawasaki Z300: Nebyla dostupná v době, kdy jsem kupovala moto. Pokud se nejednalo o fungl nový model :)

První dojmy - Na první dojem velmi pohodlná. Se svojí menší výškou jsem krásně dostala na zem. Řidítka má po majiteli posazené o trochu níž, než je originál, ale to mi vyhovuje, jelikož má víc "sportovní" posez.

Motorku bych doporučil pro - Určitě začátečníkům, kteří chtějí získat zkušenosti a nějakou jistotu při jízdě, jako já. A pak samozřejmě ženám a i mužům menšího vzrůstu.

Doplňky na motorce - Padací rám, stavitelné páčky řadící páky a přední brzdy, kufr k tomu mám taky, ale ten mi tam opticky vůbec nesedí, protože je hrozně vysoko.

Najeto sice ještě moc nemám, ale přijde mi, že jsme si "padly do ruky". Motorka se lehce ovládá, je klidná, nicméně pokud potřebuji nabrat rychlost, vůbec s tím nemá problém. Není nijak robustní, ale nepůsobí ani titěrným dojmem, to bude asi těmi 160kg, které váží. :) Opticky to ještě vylepší i padací rám. Možná bych jen uvítala o pár litrů větší nádrž, ale to je spíše o zvyku.
Co se týče vzhledu, tak se mi vždy líbily spíš klasické sportovní silniční, nicméně u této mi absolutně nevadí, že je to naháč a naopak jsem si ji hned zamilovala. ?

JoskaF40
JoskaF40 napsal 01.08.22 v 11:33 10b.

Moc pěkné, tak hlavně opatrně a užij si mašiny

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 20.04.22 v 20:04 10b.

Tak to teda máte holky obě za 10.
Tyhle malorážky jsou na začátek fakt hodně dobrý. Získáš na nich spoustu jistoty.
Ať dělá dál radost.

JardaBar
JardaBar napsal 07.11.21 v 21:50 10b.

NiLu
NiLu napsal 07.11.21 v 21:17 10b.

Myslím, že do začátku skvělá volba. Až se vyjezdíš, neviděla bych problém v tom, přesedat na pořádné kapotované SS.

Petr163
Petr163 napsal 07.11.21 v 08:00 10b.

Nazdarek, je super ze jsi spokojena a je jedno jaka je to znacka, stroj. Důležité je, že dělá radost a že poznáš i díky ní skvělé lidi, krásná místa a že se vždycky vrátíš šťastná a v pohodě zpatky domů. O tom asi ten náš jednostopý svět je.
Užívej si a ať Ti nosí jen radost a pohodu