Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník Kráca
Vloženo 14.4.2021
Aktualizováno 13.12.2021

Drsňák na pohled s milou duší ale pořádnými SValy :)

První dojmy - Perfektní ovladatelnost,výkon slušný (s mýma 53Kg to cvičilo slušně) hezky brzdí motorem,Zvuk lahodný mým uším prostě metal _!,,!

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se až tak nebojí,je to o práci s plynem.Všchno si ovládám plynem akceleraci,deceleraci..Pro ty co nepotřebují jezdit 200kmH ale přesto chtějí něco co má sílu...

Doplňky na motorce - Padáky,Plexi,kufr sice to hízdí motorku ale aspoň budu mít kam dát helmu/nákup atd.. Laděný Výfuk Leo Vince SBK bez homovložky to je teprve metal.. Mám dvě vložky,dlouhou (Ticho jak serie vejFuck) a zkrácenou ta tlumí decentně..

Proč jsem si vybral SV? Jasný jak facka prostě zvuk V2 je luxus,krouťák tady v PodKrkonoší využiju sám i s batůžkem.A ukažte mi hezčí naked bike :) Designově je SV nejhezčí! ty křivky jsou ostré ale ladné.Chtěl jsem Litr vypadá líp a lepší zvuk ale s mýma parametrama 650 stačí (zatím) Litr třeba potom. Navíc jsem už nechtěl nic japonského s karburátorem stačilo GS500 přístup strašný vše řešený podtlakama.V tomhle smyslu zlatá Jawa karbec samospádem a přístup nahned bez sundávání a demontáže půl motorky.Takže Vstřikování to byla další moje podmínka a vlastně všechny moje podmínky SV splňuje takže tak..Jediná ,,vítka" jsou řidítka,představoval bych si klidně širší a rovnější..Ale už jsem si nějak zvykl :) Překvapila mě spotřeba ve dvou kolem 4L na 100 ale to bude asi tím že moje milá se bojí tak jsem se krotil a jezdil okolo 4tis otáček. Na nějaké joo dlouhé cestování to nejspíš nebude,s přestávkama jedině kafe,cígo,bageta.. Převážně jezdím bez homo vložky ale až pojedu se svou milou nebo větší dálku tak ji tam asi dám :)

Kráca
Kráca napsal 22.04.21 v 12:39

díky

jiřus69
jiřus69 napsal 19.04.21 v 09:44 10b.

Krásné V2