Triumph Tiger 1200 (2014)

Vlastník maty1
Vloženo 2.1.2021
Aktualizováno 9.1.2022

Po TDMce jsem koukal po něčem silnějším a větším. V podstatě jsem měl dvy typy. Explorer nebo Tenerka.

První dojmy - Po prvním svezení naprostá spokojenost, posez k mé výšce ideální, super zátah i v nízkých otáčkách bez vibrací. Robustní stroj na kterém se cítíte opravdu dobře. Ovladače padly hned do ruky.

Motocykl mám již druhým rokem a jsem spokojený s výběrem značky a typu. V podstatě mi byl tento užasný stroj doporučen. Vzhledem k tomu, že si mi líbí, tak to byla jasná volba. Na motorce bylo turistické plexi a po namontování malého deflektoru je jízda s oteřenou helmou naprosto v pohodě. Na ten krásný zátah jsem si hned zvykl. Super na rychlé předjetí. V serpentinách si motor vystačí s dvojkou a v pohodě i trojkou. bez nutnost řadit jedničku. Tady dávám palec nahoru. Též palec nahoru za automatické vypínání blinkrů. Palec dolů dávám za originál kufry, které toho moc nepoberou, hlavně kufr na straně výfuku. Cestování ve dvou není žádný problém, dostatek místa i pro spolujedce. Ovladatelnost během jízdy vzhledem k trochu vyšší váze stroje je dobrá, na místě to chce mít trochu svaly. Spotřeba se pohybuje průměrně kolem 5,5 L, dá se jezdit v klidu i za 5L. Tempomat je super věc jen když jedete sami nebo první. Jinak se rychlost musí stále upravovat, což za chvíli omrzí. Jelikož jsem spíše cesťák, tak nemohu posoudit, jak motorka funguje v terénu.

Drakosaurus
Drakosaurus napsal 09.01.22 v 19:57 10b.

Dobrá volba Ať slouží
Konečně jihočech

marin35
marin35 napsal 04.11.21 v 20:45

tygřík je prostě super volba

wombat
wombat napsal 03.01.21 v 13:55 10b.

ať slouží dobře a dlouho

Přeju hodně spokojenosti

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.01.21 v 23:54 10b.