Honda CB 500X (2017)

Vlastník Josestan
Vloženo 25.12.2020
Aktualizováno 25.12.2020

Motorka je zábavná, spolehlivá, vhodná pro začínající jezdce a nebo jako v mém případě pro lidi, kteří kdysi jezdili a nyní se ke svému koníčku vrací.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Honda NC 750X: důvod neuveden

První dojmy - Na první jízdu jsem ji vzal na cvičák autoškoly, abychom se trochu oťukali. No a potom už hurá směr Bruntál-Olomouc a zpět. S motorkou jsme si sedli na první dobrou a od té doby na ni nedám dopustit.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, lidé, kteří se vrací k ježdění a pohodáři, kteří se prostě jen chtějí projet.

Doplňky na motorce - Zadní kufr Shad SH 45, ukazatel zařazené rychlosti, blastry, držák na mobil, tankvak, přídavná hrazdička na řidítka, hlavní stojan, nepromok válec na sedlo.

Tuhle Hondu jsem si naděli ke svým 60. narozeninám. A nelituji. Ze začátku byly trochu obavy, zda po 30 letech bez motorky v hlavě vše naskočí. jak má, ale obavy byly zbytečné. Fakt jsme si hned sedli. Po třech sezonách a nejetých 22tis km musím říct, že má volba byla výborná. Zejména zkraje jsem ocenil, že motorka promine sem tam nějakou tu chybku. Výborný je vzpřímený posez a tím pádem i výborný rozhled. Absolvoval jsem s ní i několik delších výletů, cca 550 km/den a cítil jsem se skvěle. Samozřejmě člověk postupně začne pokukovat po něčem silnějším, ale to se ještě uvidí.

callowsick
callowsick napsal 01.01.21 v 09:33 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.12.20 v 23:54 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 26.12.20 v 09:41 10b.

Blahopřeji k návratu za řídítka a k volbě
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 25.12.20 v 18:12 10b.

Nikdy není pozdě!