Yamaha XVS 950A Midnight Star (2010)

Vlastník Brano38
Vloženo 3.12.2020
Aktualizováno 12.1.2024

Nechcel som cruiser mam cruiser

Motorka koupena od Bazos

Kawasaki VN 900 Classic: Yamaha sa mi pacila viac.

První dojmy - Motorka mi sadla ako rit na serbel.Skusobna jazda velky rohlik v prilbe

Motorku bych doporučil pro - Pre jazdcov ktori si chcu na moto vychutnat jazdu a nepotrebuju po ritou 200 koni.

Doplňky na motorce - Prvy majitel naistaloval asi vsetko co sa dalo od yamahy kupit.

Po predaji mojej predoslej moto kawy zr7 s ktorou som stravil styri sezony v auguste som si povedal ze do jari casu dost a v klude si vyberiem novu moto.Nie zeby kawa bola zla moto, bola spolahliva vzdy ma priviezla domov zakladny servis som si robil doma sam ale nepreskocila tam ta iskra.Takze zacalo hladanie novej moto. Dennodene obhladanie bazosu a inych inzertnych stranok.Zadanie bolo pohodlna moto (na kawe som mal dost pokrcene nohy),vstrekovanie(neznasal som tie zimne starty so syticom) a aby nefukalo na mna az tak ako na kawe.Do vyberu sa dostali cestovne endura ktore v mojej cenovej relacii boli 10-12 rocne motorky s najazdenimy" poctivymi" 25 az 30 tisicmi km?.Novsie rocniky boli mimo moj rozpocet.Az tak raz sedim na bazosi a manzelka sa ma opytala co planujem kupit.Tak som jej ukazal nejake moto ktore sa jej samozrejme nepacili a ukazala mi moto ktore sa jej pacia ,cruiser, chooper.?.Musim povedat ze kategoriu chooper,cruiser som dovtedy s velkou oklukou prehliadal.Ale len tak so zvedavosti som zacal pozerat inzeraty, citat recenzie a kategoria cruiser sa mi zacala pozdavat.Do uzsieho finale sa dostala Kawa vn 900 a Yamaha xvs 950.Yamaha vyhrala lebo mi prisla taka sportovejsia .A teraz ku kupe.Po prvom usadnuty nezvik nohy v predu ale po prvom kilometri vsetko ok.Posed pohodlny rohlik v helme a a to islo.Moto som mal potrebu neustale vytacat ale nema to zmysel uplne nieco ine ako stvorvalec.Cesta domov 120 km 40 okresky 80 dialnica hmla ako mlieko 5.stupnov ale vysmiati.Na druhy den este asi 40 km a moto zazimovana.Cez zimu prebehne zakladny servis olej, filtre, brzdovka platnicky.Odstranim asi 16 samolepiek a v novej sezone hura na cesty.Kurna zima bude dlhha.?.Na jar pridame nove postrehy. Tak 2.8. motorka predaná.

Myschan
Myschan napsal 08.12.20 v 09:36 10b.

Hezkej kousek

dzej.pi
dzej.pi napsal 05.12.20 v 17:57 10b.

Gratuluji ke koupi, ať Ti dělá radost..

Guga
Guga napsal 04.12.20 v 21:13 10b.

Nádhera

Čadil
Čadil napsal 04.12.20 v 09:04 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 03.12.20 v 19:29 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu