renocar_unor

Yamaha XVS 950A Midnight Star custom (2013)

Vlastník Paja226-
Vloženo 29.7.2013
Aktualizováno 23.8.2019

Super ovladatelná,pohodlná motorka jak pro jezdce tak i pro spojezdce.

První dojmy - Výkon 52 k není rozhodně nijak velký. Stačí ,ale běžné ježdění i na předjetí. Brzdy jdou ,ale nebránil bych se ostřejším se dvěmi předními kotouči.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začátečníka i pohodáře ,který upřednostní ovladatelnost před výkonem.

Doplňky na motorce - Originální doplňky Yamaha Stratoliner (přední plexi, kufry, zadní opěrka, výfuk Vance & Hines Big Radius 2,diodové světlo, přídavná světla, padací rám atd...)

Po mnoha,mnoha a mnoha supersportech první zcela jiný typ motocyklu. Léto ,třicet ve stínu a nyní už nemusím a nechci oblékat žádnou kombošku !

Léto, žádná kombinéza a pohoda - to jsou mé první pocity. Při prvním usednutí na tuto motorku, se rozvalím strašně nízko do křesla a nevím kam mám dát nohy. Pokouším se je složit pod sebe, ale tam nemám stupačky. Musím se podívat dolů a najdu vepředu pod sebou plošinu kam se nohy skládají (za dva dny tréninku to zvládám).

První jízda ! Rozjedu se a jede to! Sice pomaleji než jsem jezdil,ale v pohodě. První zatáčka,nakloním se a opět v pohodě. Druhá, třetí atd ..zatáčka a jde to opět v pohodě. První brždění -no nic moc! Kdo se ,ale něky pokoušel zabrzdit např. GSX-R 750 K8 nebo GSX-R K6 a K8 tak podobný pocit. Zabrzdí to ,ale nic moc -jsou i lepší. Poslední (negativum ???) motor. Cca 52k při rozjedech krátké převody a při předjíždění žádný brutální zátah. To zde opravdu nečekejte. Nyní asi to proč jsem si tuto motorku koupil.

1) Vzhled. Pro mě 10 bodů za černé prodení.

2) Ovladatelnost -prostě paráda. Několik zatáček za sebou není pro tento model žádný problém. (Nemohu si zvyknout na plexi před sebou-raději je sundám a jezdím bez něj. Sundání je otázka 1 minuty).

3 ) Pohodlí- vše je tam kde to potřebuji ! ( Po dvou dnech si umím i uložit i nohy před sebe). O spolujezdci ani nemluvím. Pouze samá pozitiva a pohodlí..

4) Motor -pro mě postačující výkon. Jde jezdit 80-i 140 tkou. Po této rychlosti dochází k vibracím. Pro mě postačující strop...( Půjde i dál ,ale komfort a požitek z jízdy nečekejte.) Zde jsem si ,ale uvědomil jezdí se podobnou motorkou tolik ??? Pokud si pořídím obsah 1700,1800 nebo 1900 a více předpokládám brutální zátah. Zde ,ale zklamáni výkonem vcelku nebudete.

5) Díky dvěma velkým kufrů mnoho místa na pláštěnky,oblečení atd. Bez nich ,zde žádný úložný prostor nehledejte.

šejdaM
šejdaM napsal 21.12.22 v 19:59 10b.

překrásný kousek

kukal
kukal napsal 17.06.16 v 12:44 10b.

moc pěkný, můžu si ověřit údaje už od soboty jen ještě opěrku a nějaký úložný prostor...
Takže i z vlastní zkušenosti musím říct, je to božííí a ta tvá s doplňkama 1A

BaluJarda
BaluJarda napsal 02.03.15 v 09:52 10b.

Hezká Ymaha ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

dallen
dallen napsal 05.08.13 v 20:37

ted ji mam novou...spokojenost

Amazonka650
Amazonka650 napsal 05.08.13 v 10:53 10b.