Honda CRF1100L Africa Twin (2020)

Vlastník Gargy007
Vloženo 29.11.2020
Aktualizováno 14.3.2021

Je to Africa, tady neni co dodavat.

První dojmy - Zatim jsem jel jen par metru, budu ji prihlasovat az na jaro na papiry. Ale mel jsem pujcenou jeji sestru Adventure sport na vikend a proste moc pekne svezeni, zamiloval jsem si ji po prvnich kilometrech. Bude to muj prestupny typ z asfaltu i na off road.

Motorku bych doporučil pro - Na delsi cesty spojene s vylety mimo asfalt :-) A nechtel bych ji jako prvni motorku, je vetsi a radeji si zvyyknout na moto s necim "hodnejsim".

Doplňky na motorce - Hlavni stojan - MotorTEK
Padaci Ramy (motor a hlavni ram) - MotorTEK
TopCase - bumot
Blastery - BarkBusters
Vyhrivane hefty - Honda

Motorka vyborna, jede prakticky sama, vyborne brzdy, motor, podvozek.
Nevyhoda je trochu elektronika, slozite ovladani, podpora jen CarPlay a ne Android Auto. Ale o elekkronice motorka neni a proto jsem ji bral i tak.

Dalsi nevyhoda je sedlo, po 500km jsem nadseny nebyl, ale dam tomu nekolik tisic a pak se rozhodnu zda nenecham presit. Sedadlo spolujezdce pro manzelku necham asi presit urcite, je naklonene a ona sjizdi stale na ridice a neni to prijemne. A co bych pro svoje zeny neudelali .

Updatoval jsem Firmware na verzi 3.1, donesla konecne Android Auto takze odpada nutnost extra navigace, super

Vice info pozdeji.

Asso2
Asso2 napsal 12.03.21 v 19:45 10b.

Gargy007
Gargy007 napsal 03.03.21 v 09:35

Verze firmware 3.1 prinesla Android Auto pro Africu

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 11.02.21 v 12:06

Také o ní uvažuji

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.12.20 v 16:30 10b.

Jel jsem na ní a musím ti dát za pravdu - Africa je top do lehčího terénu a taky skvěle vypadá!

Mig_35
Mig_35 napsal 04.12.20 v 18:43 10b.

Ten nízký štítek se mi líbí.