Harley Davidson FLHTCU Electra Glide Ultra Classic (2014)

Vlastník LadinekII
Vloženo 29.11.2020
Aktualizováno 22.6.2021

Je to prostě krásný pohled. Je to nádhernej kus železa kterej je můj.

První dojmy - Poprvé když jsem na tu hromadu železa vlezl , lekl jsem se že to nedám. Ale ten pocit jak jsem ujel pár km. byl nepopsatelný. Jede nádherně, ten zvuk i když tam jsou orig. výfuky je super.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo má rád tuto značku.

Doplňky na motorce - Tak, menší úpravy. Nové sedlo, rádio, zadní led světlo, vlajka a nějaký chrom.

Haryka jsem si přál už dlouho. Ale 30 let jsem nejezdil tak první moto byla Kawasaki VN 900. Vyšperkoval jsem jí a pak se naskytla koupě na dovoz Haryka z USA, tak Kawa šla zas o dům dál. Lidičky to čekání než dorazí bylo nekonečný.
Kamarád udělal veškerý servis ,přihlásil a pak přišel den D. Těšil jsem se jak malý dítě , první seznámení , vysvětlení co a jak. A moje první jízda na tom hovadu začala. První den jsem najezdil asi 600 km, nemohl jsem se nabažit.
Motorka mi padla hned do ruky, teda až na tu váhu ,z kterou jsem zápasil . Ale jak se ta hromada železa rozjela byla to paráda. První kruháč byl pro mě oříšek ,měl jsem strach že to položím ,tak jsem najížděl jak pos... Ovládání motorky je na tu váhu dobrý. Má supr podvozek ,to křeslo ty nerovnosti pěkně pobere.
Na mě brzdy jsou dobrý, několik lidí tady píše ,že mají pomalý nástup. Mě to zatím vyhovuje ,Abs je u ta velký motorky perfektní. Prví vyjížďka s manželkou byla krásná ani jsem nevěděl že za mnou sedí. Manželku to tak učarovalo ,že jak je to možný jede se mnou. Úložný prostory nemají chybu, vejde se toho tam dost.
Se spotřebou jsem spokojen okolo 6,5l. Pánové ten tempomat mě dostal , jak jen to jde tak ho používám. První moje blbost byl , když jsem s manželkou zastavil a nenechal jí vystoupit. Motorku jsem pěkně položil na padáky, myslel jsem že to nerozchodím, ale nic se nestalo ani škrábaneček. Zatím jsem najezdil za 3 měsíce necelých 5 tisíc. Tak uvidíme příští sezonu, se chystám na výlet do Itálie.

Brutto
Brutto napsal 04.12.20 v 10:19 8b.

Krásne moto. užívajte

VB79
VB79 napsal 03.12.20 v 15:50 9b.

I když Haryky moc nemusim, tak tohle je pěknej stroj... a píšeš o něm jako o vysněné motorce, tak je to správně, hodně šťastných KM. a ať ti dobře a dlouho slouží.

Normik
Normik napsal 03.12.20 v 07:57 10b.

Klasika za deset

dzej.pi
dzej.pi napsal 02.12.20 v 13:43 10b.

Haryk Ať Ti slouží

Falco55555
Falco55555 napsal 01.12.20 v 10:50 10b.

Nádhera... cestovní král!!!

hodně kilometrů kolama dolů!