KTM 890 Duke R (2020)

Aktualizováno 28.11.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.12.20 v 16:55 10b.

Taky jsem nad ní uvažoval, protože to asi letí fest!

JACOBO25
JACOBO25 napsal 28.11.20 v 12:55 10b.

přeju spousty zábavy, na což byl tenhle kousek vytvořen

PSanec
PSanec napsal 28.11.20 v 10:34

Uznávám,že funkčnost a z mého pohledu vzhledem k věku i ergonomie jsou u KTM topové.Ale když třeba na Dubou přijede BMW GS ,Honda Afrika a vedle nich se postaví KTM Adveture.Co se týče použití materialu ,zpracování,plastů je GS a Afrika opravdu někde jinde.Pro mne vzhled a zpracování,spolehlivost hraje zásadní roli.Abych si neprotiřečil KTM 890 se mi opravdu líbí,ale musím si ji upravit za těch půl mega.Jsem starej mlsnej motorkář.

Dr.Slim
Dr.Slim napsal 28.11.20 v 08:33

Brukev -> 990 jsem měl možnost taky, dobrej blázinec a super motorka, až ji teda dostaneš do ruk. Samozřejmě to testování není o tom, že tu motorku načteš úplně na 100% ale ty jízdní vlastnosti, její možnosti, průběh a vše se vyčíst dá po 200km. Na tobě pak záleží, zda ti tyto vlastnosti sedí. Já byl třeba úplně paf z MT-09, jak v postatě nic nic a když za to zatáhneš, tak to pod tebou jakoby vybuchne.

PSanec -> neřekl bych, že zpracování je horší co se týče funkčnosti. Ale co uznávám, že když srovnám třeba se zmíněnou Hondou CB1000R Neo Café, tak tam mě to zpracování uchvátilo nejvíc. Vše robustní a designově pěkné, triumph a ducati jsou designově hodně povedené. Ale co si budem, Ducati cenově trochu jinde a triumph mi neseděl velikostně. Co se prostě musí vypíchnout KTM je hlavně funkčnost a projev samotné motky. To mě prostě bavilo nejvíc. A co musíím ještě KTM vypíchnout jsou vibrace, nejsou téměř žadné na to, že je to dvouvál. S tímto mě například překvapila Honda, kdy po 100km mě mravenčili ruce, když jsem ji točil, tam bych to nečekal. Byly sice takové jemné, ale otravné. Spolehlivost kdo ví ale kamoš má Duka 990 a 50tis km a zatím pohoda navíc s tím servisem a zárukou, co má KTM, vypadá, že si věří

Brukev
Brukev napsal 28.11.20 v 07:39 10b.

Super stroj a super recenze .

Jen s tím testováním to mám krapet jinak.. většinou je to jen krátká zkušenost a mnoho motorek vyžaduje proste trochu času na pochopení ... jednou sem si koupil 990 SuperDuke a cestou domu ( asi 200km ) jsem byl skoro nešťastný co sem to koupil ... ale po par dnech sme si sedli a bylo to TOP ježdění ... takže když testovat ... tak poradně

PSanec
PSanec napsal 28.11.20 v 07:24 10b.

Super motorka,optimální výkon,váha.Celkem i pěkně vypadá,na rozdíl od jiných motorek od KTM.,Co mi vadí je horší zpracování, třeba Honda,Triumph.Ducati jsou se zpracováním o level výše.Ikdyž se dá z orig.příslušentví hodně vylepšit,ale pak už jsem na půl mega.Další otázkou je spolehlivost,ale myslím,že zde bude od jiných KTM spolehlivost dobrá.Pokud si ji koupím, a to vážně uvažuji,tak já si stejně brzo ustelu.Přeji ti jen šťastné adrenalinové zážitky.