Moto Guzzi V7 Classic (2011)

Vlastník Metal_Heart
Vloženo 24.10.2020
Aktualizováno 18.1.2024

Vloženo: 14.02.2023, Uskutečněno: 11.02.2023, Stav tachometru: 25700 km, Zhlédnuto: 34x

Během zimy postupně provedena následující údržba a montáž doplňků:

- Výměna motorového oleje + olejového filtru, použit olej Castrol 10W60, koupený v První Kozí.
- Kontrola předních i zadních brzdových destiček, oboje ještě dobré. Náhradní už mám nachystané, ale myslím, že sezónu ještě vydrží.
- Výměna naprasklého LP blinkru.
- Montáž malého černého plexi štítku od Dart Flyscreens. Zakoupen přímo z Anglie, montáž na dva šrouby držící reflektor. Fits just perfect, I'm really pleased with that

• Nové blinkry

Při poslední vyjížďce se mi začalo zdát, že se pravý přední blinkr nějak chvěje. Stačil potom letmý dotyk rukou, abych se přesvědčil, že se mi to nezdálo. Blinkr už byl načatý, to jsem věděl, a vibrace dílo postupně doko

Vloženo: 20.04.2024
    Uskutečněno: 20.04.2024
  • Po stopách Krále Šumavy

Předpověď na první dubnovou neděli slibovala téměř tropické počasí, to by byl hřích nevyužít ke svezení. A abych se úplně neuvařil, naplánoval jsem trasu na Šumavu, kde by mohlo být o něco chladněji. Odpoledne jsem tedy

Vloženo: 10.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024
  • Zahájení sezóny 2024

Sice jsem nějaká tréninková kolečka okolo komína už letos najel, ale první pořádnou vyjížďku se mi poštěstilo uskutečnit až teď o velikonocích. A protože se letošní Guzzi sraz má konat v Juniorcampu Nová Živohošť u Slaps

Vloženo: 03.04.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024