Moto Guzzi V7 Classic (2011)

Vlastník Metal_Heart
Vloženo 24.10.2020
Aktualizováno 18.1.2024

Vloženo: 03.04.2024, Uskutečněno: 30.03.2024, Stav tachometru: 31700 km, Zhlédnuto: 103x

Sice jsem nějaká tréninková kolečka okolo komína už letos najel, ale první pořádnou vyjížďku se mi poštěstilo uskutečnit až teď o velikonocích. A protože se letošní Guzzi sraz má konat v Juniorcampu Nová Živohošť u Slapské přehrady, rozhodl jsem se tam vydat na průzkum, zkontrolovat stav příjezdových cest, a případně i kvalitu občerstvení, pokud už bude zařízení v provozu.
Cestu jsem naplánoval z Písku přes Milevsko, Petrovice a Sedlčany na Křečovice (známé filmové místo), tam potom odbočit doleva na Novou Živohošť. Areál je velmi rozlehlý, bohužel kempy a restaurace jsou ještě v mimosezonním režimu, takže na místě horko těžko seženu alespoň plechový birell, dělám pár fotek, a vyrážím dál. A protože se nerad, a jen v nouzi nejvyšší, vracím zpátky stejnou cestou, volím pokračování trasy na Neveklov, Bystřici, dále po trojce na Votice, opět po dlouhé době pozdravím Medvěda Bedřicha, a odbočuji na Mladou Vožici. Tam se stáčím směr Tábor, a po známé silnici rovnou za nosem zpátky domů.
Celkem najeto necelých 200 km, počasí vpravdě jarní, silnice čisté, bez zbytků posypu a jiných záludností. Tak v květnu na Slapech!

dzonnek (3) napsal 07.04.2024 v 22:14

No jako už se těším ještě vice

elvis78 (133) napsal 04.04.2024 v 10:52

Díky za fotky, pěkný výlet

Podas (6) napsal 03.04.2024 v 21:58

Dobře ty . Díky,

• Nové blinkry

Při poslední vyjížďce se mi začalo zdát, že se pravý přední blinkr nějak chvěje. Stačil potom letmý dotyk rukou, abych se přesvědčil, že se mi to nezdálo. Blinkr už byl načatý, to jsem věděl, a vibrace dílo postupně doko

Vloženo: 20.04.2024
    Uskutečněno: 20.04.2024
  • Po stopách Krále Šumavy

Předpověď na první dubnovou neděli slibovala téměř tropické počasí, to by byl hřích nevyužít ke svezení. A abych se úplně neuvařil, naplánoval jsem trasu na Šumavu, kde by mohlo být o něco chladněji. Odpoledne jsem tedy

Vloženo: 10.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024
  • Zimní údržba

V rámci zimní údržby provedeny: - Výměna P + Z brzdových destiček (originál Brembo) - Výměna P + Z brzdové kapaliny - Kontrola vůle ventilů - Výměna svíček, původní NGK nahrazeny Brisky LR14C Super, tak uvidíme...

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.01.2024