Moto Guzzi V7 Classic (2011)

Vlastník Metal_Heart
Vloženo 24.10.2020
Aktualizováno 18.1.2024

Vloženo: 10.04.2024, Uskutečněno: 07.04.2024, Stav tachometru: 32100 km, Zhlédnuto: 132x

Předpověď na první dubnovou neděli slibovala téměř tropické počasí, to by byl hřích nevyužít ke svezení. A abych se úplně neuvařil, naplánoval jsem trasu na Šumavu, kde by mohlo být o něco chladněji.
Odpoledne jsem tedy vyrazil klasicky přes Strakonice a Volyni (zpestřeno uzavírkou) na Vimperk, kde začíná ta pravá Šumava. Z Vimperka se vydávám po silnici 145 přes Zdíkov a Stachy na Kašperské hory, to je pěkná vedlejší silnice se zatáčkami a dobrým povrchem. Nabírám směr na Sušici, ale vzápětí uhýbám doleva na Hartmanice. Tam se loučím se 145-kou a pokračuji po silnici 190 na Železnou Rudu. Cestou si ještě zastavím u chaty Rovina na nějaké občerstvení, a potom už je to jenom kousek na křižovatku se silnicí 27. Tam teprve začíná pořádná zábava, přiměřeně hlavní silnice s kvalitním povrchem, v neděli odpoledne i s malým provozem, a hlavně s nespočtem zatáček. Kdybych to neměl tak daleko, a kdyby se už neblížil večer, klidně bych si to dal ještě jednou. Zbytek cesty z Klatov do Písku už je zase jenom rychlý přesun po hlavní silnici, a na večeři jsem doma.
Stopař tentokrát napočítal nějakých 215 km, nemalou část z nich po krásných šumavských silnicích. Mnohé z nich si pamatuju ještě z doby, kdy jsem se tady účastnil cyklistických závodů, proto také ten název článku.

elvis78 (133) napsal 10.04.2024 v 22:27

Paráda Muselo to být pěkné dneska jsem zrovna koukal na bazoš, že si k favoritovi koupím nějakou silnici Jináč v sobotu jedeme kolmo Letohrad- Nymburk, s MTBčkama

1 reakce

Metal_Heart
Metal_Heart 10.04.2024 v 22:33

Letohrad - Nymburk? To se pěkně projedete. Na to už bych asi neměl...

• Nové blinkry

Při poslední vyjížďce se mi začalo zdát, že se pravý přední blinkr nějak chvěje. Stačil potom letmý dotyk rukou, abych se přesvědčil, že se mi to nezdálo. Blinkr už byl načatý, to jsem věděl, a vibrace dílo postupně doko

Vloženo: 20.04.2024
    Uskutečněno: 20.04.2024
  • Zahájení sezóny 2024

Sice jsem nějaká tréninková kolečka okolo komína už letos najel, ale první pořádnou vyjížďku se mi poštěstilo uskutečnit až teď o velikonocích. A protože se letošní Guzzi sraz má konat v Juniorcampu Nová Živohošť u Slaps

Vloženo: 03.04.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024
  • Zimní údržba

V rámci zimní údržby provedeny: - Výměna P + Z brzdových destiček (originál Brembo) - Výměna P + Z brzdové kapaliny - Kontrola vůle ventilů - Výměna svíček, původní NGK nahrazeny Brisky LR14C Super, tak uvidíme...

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.01.2024