Honda CB 125F (2019)

Vlastník Mattias62
Vloženo 19.10.2020
Aktualizováno 19.10.2020

Hezká, poměrně rychlá a kvalitní motorka za docela příznivé peníze.

První dojmy - Jednoduchá a intuitivní na řízení. Větší než jsem si myslel, ale vejde se na ni i menší člověk, při větších rozměrech na ni člověk možná začne vypadat trochu komicky, to ale nikomu nevadí. Docela mě naštvaly gumy, které jsou nekvalitní a ve vodě mají velmi malou přilnavost, takže ty ihned vyměnit.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům a lidem co jezdí na pohodu a moc nespěchají.

Na motorce jsem dělal autoškolu, takže jsem na ni již byl zvyklý. Chtěl jsem motorku od známé značky a aby byla kvalitní, ale nechtěl jsem kupovat ojetinu. Bál jsem se že skončím jako dva mí známí co byli při kupování ojetiny oj*báni. Motorka i s objemnějším řidičem jako já jede hezky a vytáhnu i těch 120. Byl jsem upřímně překvapen že jednoválec s pouhými 8 kW toho dokáže tolik. Spotřeba je skvělá, sice to oficiálních 2l/100 nedosahuje ale člověk na ni peněženku neprotrhne, i když každý den najede 80km jako já. Na pohled je motorka velmi pěkná. I s těžším spolujezdcem jede hezky. Jediná věc co mě zklamala jsou gumy, ty budu brzy měnit. Na motorce od Hondy za 60k bych si představoval něco lepšího než čínské šunty. Ale jinak je to perfektní stroj, už se těším až se zase projedu.

Simca1301
Simca1301 napsal 18.11.21 v 21:31 10b.

Super popis. Jen jestli se můžu zeptat, jaké pneu jsi pořídil místo čínských originálů?

callowsick
callowsick napsal 26.10.20 v 15:32 10b.

pěkná

Kabčo
Kabčo napsal 21.10.20 v 08:28 10b.

Motorka která šetrí peníze Pořiď si padací rám, kámoš ji má, taky nevěří pneumatikám a jak ho má tak se po zatáčkách vúbec nebojí a jede tak že někdy mu nestíhaám na 600vce

SemtexCBR
SemtexCBR napsal 20.10.20 v 11:18 10b.

Super. Na něčem se začít musí Z bodu A do B ideální