BMW R 1250 RS (2020)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 27 záznamů

jerseySE
jerseySE napsal 14.03.23 v 23:09

Mám to všechno dost podobně

vasek07
vasek07 napsal 19.08.21 v 14:53 9b.

ať ti dělá jen radost

Morrys
Morrys napsal 22.03.21 v 17:26 10b.

Samozřejmě musím dát za 10 bodů Užívej a nenech si zkazit náladu od rádoby závodníků, kteří by na nic pod 200 koní nesedli a ani nemají v profilu svojí motorku. Asi jen závist Jinak v té černé jí to taky moc sluší

Ivos
Ivos napsal 17.10.20 v 21:11 10b.

Fanoušku tentokrát také já udělám výjimku A něco pisnu+10tku dám taky Tato motorka je moc ale moc pěkná!!!Můj názor na motor znáš,ten se nemění ale když se na tu krasavici koukám tak se mi tuze líbí Opravdu!!!Přeji Ti ať nejen dobře slouží ale taky ať tě všude odveze a přiveze!!!A tobě gratulace k vysněnému snu a hlavně továrny na výrobu krásných zážitků

StB
StB napsal 17.10.20 v 12:07 10b.

Ten motor je excelentní, mě při testovací jízdě vyhovoval na 1* No a jak píšeš, ještě že se dělá tolik typů motorek že si snad každý vybere. No a že se někdo šklebí na cokoliv a ani možná neví a nevyzkoušel...
Super stroj, ať slouží.

Mig_35
Mig_35 napsal 14.10.20 v 10:03 10b.

úplně v klidu. do sportovnější motorky bych si představoval něco zábavnějšího, vím, že na GS se extra moc nebavím, ale ta motorka je na cestování, takže tam to zase tak moc nevadí. Quickshifter bude u boxeru vždycky problém, jinde funguje daleko líp, už jsem slyšel různá vysvětlení, někdo říká kardan, někdo dvouválec... osobně raději se spojkou.
jestli jsi vyklidněný jedinec, tak je to ta správná volba.

akula
akula napsal 14.10.20 v 08:29 10b.

Měl jsem testovačku v Inveltu a už před jízdou mě upozorňovali, že první 3 kvalty v nižších otáčkách raději se spojkou To asi nebude o kusu
Ta motorka je jinak super a ten boxer v ní dává smysl
Jen to zpřevodování mě nenadchlo a trochu posed, ale to bylo spíš mými 193 cm . Nechápu proč, pokud chtěli zvednout maximálku, neudělali radši dlouhou dálniční šestku místo hrabání se ve stálým převodu.

Frennky napsal 14.10.20 v 07:28

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky . Buďme rádi, že je na výběr tolik druhů motorek a motorů, kde si každej najde to svoje. U QS nic takového nepociťuji, třeba nejsem takový fajnšmekr, nebo jsi měl blbej kus, nevím... Věděl jsem, že prostě chci boxera, tak si teď nebudu stěžovat na nějaký nudný projev motoru, na nějaký vibrace od 5ti tis.ot., nebo na něco, co mi ve všech směrech vyhovuje.

akula
akula napsal 13.10.20 v 15:41

Mig_35: Ono to GS je kupodivu projevem živější než RS. U RS dali delší stálý převod a výsledek jsou obrovský díry mezi kvaltama. Zvlášť u prvních 3 rychlostí je to znát. Na mnou testovaným kusu quickshifter nepobíral řazení nahoru (podřazování bylo v pohodě) u prvních 3 rychlostí pod cca 7 tisíc. Pod 5 tisíc už to škubalo jak prase a z převodovky rány jak z děla.

Frennky napsal 13.10.20 v 12:25

Mig35: Hele nevadí a naopak vyhovuje...i když bych to 'nudností' já nenazýval . Psal jsem to už nahoře, jsem už starší ročník a žádnej závodník. Naopak mi to vyhovuje, užívám si jízdu jako takovou a dravost jsem si užil na Agátě. A polokapotu proto, že se mi kapoty vždycky líbily a ta ochrana před větrem taky není k zahození...

Lazyfucker
Lazyfucker napsal 13.10.20 v 10:31

Tak Františku, užij si ju a a blbci ať se Ti vyhýbají

Mig_35
Mig_35 napsal 13.10.20 v 09:41

Nevím, jaký jsi založením pilot, ale jestli sportovnějšího ražení, nevadí ti ta sterilita a určitá nudnost projevu? Do GS nebo GSA bych to neřešil, ale u dravější motorky...? Jasně, že to jede... ale tak nějak nezáživně...

Frennky napsal 12.10.20 v 21:06

Díkes kluci

Tady na tom fóru si už píšu jenom s lidma který osobně znám, ale u tebe waldo1 udělám vyjímku, protože musíš být ve skutečnosti hodně nešťastnej člověk. Nandal jsi mi to řádně, ale jestli se ti ulevilo, potom je všechno v tom nejlepším pořádku

pelcak
pelcak napsal 12.10.20 v 21:05 10b.

Ten motor je super. Jako všechno ostatni.

jerseySE
jerseySE napsal 12.10.20 v 21:00 10b.

Jojo, utažený zatáčky jsou už pravda trochu na srdíčko, ale jinak je to neskutečně schopný univerzál. Přepnutí vačky je hlavně slyšet, ale protože nastává vlastně spolu s otevíráním plynu, moc pocítit samo o sobě není. Jinak gratuluju ke skvělé volbě

walda1
walda1 napsal 12.10.20 v 20:43 1b.

denní svícení - všechny bílá LED světla tak to mě překvapuje to fakt má ??? Kdejaký číňan !! vyhřívané rukojeti no tak to mě překvapuje u motorky za půl mega to fakt má ??? JO ???asistent rozjezdu do kopce no tak to je bomba !!! říďíš tu motorku ještě ???ještě chybí asistent hlídání jízdního pruhu !!! já na to máám to je asi vše !!!

jardakovarik
jardakovarik napsal 12.10.20 v 19:51

Taky Frennky blahopřeji a přeji hodně najetých km bez nehod a závad. Jelikož jsem měl taky 12 GS a ta motorka na pohodlí neměla konkurenci dávám 10 b. PS. čas ukáže jestli jsi byl spokojený a za rok dva či tři možná koupíš zase něco jiného a nebo si jí necháš navěky věků

johny73
johny73 napsal 12.10.20 v 19:31

O něčem takovým uvažuju po bmw k1300r :)

kokonhead
kokonhead napsal 12.10.20 v 15:44 10b.

VikousS4
VikousS4 napsal 12.10.20 v 15:05 10b.

Velká gratulace!

zmulin
zmulin napsal 12.10.20 v 15:03 10b.

A tak jako těch 10 dam viď.I se na to dá koukat

sejrac
sejrac napsal 11.10.20 v 09:40 9b.

Tak a máš to hotový a vyřešený Je to ale pořádnej kus motorky teda. Dávám devět abys nezpychl

Jacubson
Jacubson napsal 10.10.20 v 16:48 10b.

Moooc hezká motorka Super TFT a novej motor taky pecka

fsmoula
fsmoula napsal 10.10.20 v 13:25 10b.

Jo BMW není co psát za10b

DejvGSR
DejvGSR napsal 10.10.20 v 10:54 10b.

Krásný a technicky dokonalý stroj. Mám vlastní zkušenost a ten motor je boží. Přístrojovka je nejlepší co se v branži dělá. Nikdo nic lepšího nemá, navíc konektivita a apka v mobilu. Jízdně s ESA fantastické, kardan - kdo se má pořád šmrdlat s řetězem. Za mě skvělá volba. Jinak ta ochrana před větrem opravdu funguje, prohazoval jsem si R 150 RS a R 1250 R a je to hodně znát. Frennky užívej.

strakon
strakon napsal 10.10.20 v 10:37

Krásná barva, ať slůží

blackbiker
blackbiker napsal 10.10.20 v 09:29 10b.

BMW das ist sicher , užívej