Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník Špinex
Vloženo 5.10.2020
Aktualizováno 5.10.2020

Je to parádní mašina, jednoduchá, krásná a jede furt kdykoli na požádání.

Motorka koupena od Dobrý člověk z Plzně.

Honda CB 1300: Protože GSX,změna je život,dobrý poměr cena/výkon.

První dojmy - Nižší posaz než na mé minulé Honde CB 1000,taky deset let rozdílů v technologiích.Je měkčí než bylo CB,ale příjemnější posez a neboli mě z ní tolik prdel a zápěstí.

Motorku bych doporučil pro - Určitě to není mašina pro lehkou váhu,ne že by ji nezvládl,ale manipulace s ní na miste je trochu těžší.

První dojem jsem měl,když jsem ji párkrát potkal po Plzni v barvách Suzuki,no krasavice nesmírná.Kdyz jsem po nehodě v srpnu 2020 začal mít roupy,dostal almužnu od pojišťovny a nasypal něco ze svého,tak prostě po dvouměsíčním hledání a řešení na internetu našel jednu pěknou hned za kopcem,dovoz z Německa.Nakup dopadl na jedničku,mám ji doma.Zatim jsem toho s nedoléčeným kolenem moc nenajel,ale těch prvních 50.km z části po městě a zbytek po mé oblíbené okresce Obora-Kozojedy-Brasy prostě pecka a rohlík přes celou hubu.

Špinex
Špinex napsal 09.10.20 v 05:34

Pánové díky za chválu,doufám že si dlouho nic jiného muset kupovat nebudu.Stastnou cestu vám všem.

Luocas
Luocas napsal 08.10.20 v 23:05 10b.

Gratuluju k pořízení této skvělé strojovny z dílny Suzuki a spousty najetých kilometrů s rohlíkem

Dolin
Dolin napsal 08.10.20 v 10:06 10b.

No jednou snad,...kopím,.
Krásná strojovna,...

Čadil
Čadil napsal 05.10.20 v 13:27 10b.

nádhera a dva výfuky,to mám rád