Kymco Like 125 (2017)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

TopicJ
TopicJ napsal 02.10.23 v 16:49

Fungovat funguje, ale zub času a kilometry (27600km ke dnešku) si vybírají daň. Vyjma spotřebáku, jako jsou třeba ložiska v kolech, řemen, válečky, žárovky, destičky nebo kotouč, je uplně sežranej vejfuk, kterej už má nejednu díru od rzi provizorně opravenou, a po zimě sháním novej Krátce po tom, co jsem sem na M.cz dal tenhle popis, tak jsem na podzim roku 20 koupil z Ebaye druhej pár kol za litr, a na ně obul zimní Mitas MC 32 WIN SCOOT, a to je nádhera - oslizlo / mokrej sníh / ujetej sníh / závěj - všecko jedno, drží pěkně. Na náledí už je to pak jedno, tam už nepomůže nic. Nicméně na zimákách klesla maximálka o cca 10kmh, a skůtr je logicky na měkkých pneu línější. Navíc jsem koupil i velký plexi od Givi, který má i chrániče rukou před páčkama, a i to přidává komfort za cenu nižší rychlosti. Plexi jsem ale musel nahoře uříznout, protože bylo přes celej výhled, a jakmile namrzlo, tak konečná, nebylo nic vidět. Příští rok mě čeká servis tlumičů, ale to neni neočekávatelný při tom nájezdu. Skútr jako takovej slouží dobře i v zimě, a s trochou štěstí ještě jednou takovou porci km zvládne

SoudruhJohnny
SoudruhJohnny napsal 02.10.23 v 16:05 10b.

Hezky popsaný, co po 4 letech? Funguje pořád stejně?

Myschan
Myschan napsal 03.09.20 v 09:00 10b.

Hezká recenze

Petr7474
Petr7474 napsal 30.08.20 v 20:38 10b.

Perfektní popis s informační hodnotou
Akorát chybí nějaká fotka...