Ducati Multistrada 1260S (2017)

Vlastník Castvaj
Vloženo 3.8.2020
Aktualizováno 28.8.2020

Po předchozí MTS 1200S (r.2011) asi jediná volba, která mě napadla jako hratelná pro pokračování v jedné stopě.

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 4-Krč) - Prodej předváděčky s nájezdem 5 km! Tak to se vážně vyplatí :-)

První dojmy - Trochu už jsem věděl, do čeho jdu, ale přesto rohlík v helmě v jednom kuse. Udělá 200 km/h bez mkrnutí na rovině, ale to je fakt zbytečná rychlost pro tento typ motorky - nejzábavnější a skvěle poslušná ve 100-140 km/h na okreskách a taky je fajn na to, když potřebujete čas od času přesunout zadek z místa A do místa B trochu dál, než je jen za komín.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv, kdo má rád zábavu a není úplně ekonomicky ve stresu - protože levná ta multisranda bohužel úplně není... Snaží se to ale majiteli vynahradit. Ale hlavně komukoliv, kdo ví, že těch 158 koní je fajn a dobrá rezerva pod plynem, když jde do tuhého, ale jinak půlka těch koní může klidně a v pohodlí 98 % času spát a zábavy je i tak dost.

Doplňky na motorce - Přepákovaná - řadička, zadní brzda.
Top case.
Mini case na obroučku nádrže (na půldenní trajdání po Vysočině tak akorát zavazadlo).
SW Motech boční rámy a tytéž kolem blasterů na řídítkách.

Máme čerstvě prvních 8000 km.
Jako fakt rád bych napsal, že jsme to spolu najeli třeba od dubna teď do konce července... ale, pravda je taková, že je to sčot za 2,5 sezóny. Holt taťka od rodiny a psedopodnikatel v jednom toho chvíli najezdí o něco míň, než ti dva malí prcci vyrostou a zjistí, že rodiče je vlastně akorát obtěžují .

Takže nájezdy pro hvězdy nečekejte. Co je pro mě ale to hlavní - občas mě napadne při delší pauze bez jízdy (klasicky během zimy), že ji prodám. Protože na ni sedá prach, vyjedu 8x za sezonu a celé to nedává smysl mít takovouhle obří mašinu v garáži pod plachtou. Jasně, všechno to zní super rozumně a uvědoměle.

Pak na ni ale sednu, ujedu prvních 30 km a je mi jasné, že pokud nepůjdu po žebrotě a budeme mít doma co do ledničky, tak takhle holka z domu asi nepůjde . A to je to, o co jde.

hans1978
hans1978 napsal 27.08.20 v 21:27 10b.

Krásná je a úplně Ti rozumím

Petr7474
Petr7474 napsal 26.08.20 v 12:08 10b.

parádní

MTS1200PP
MTS1200PP napsal 18.08.20 v 23:12 10b.

krásná černá divoška

MTS1200PP
MTS1200PP napsal 18.08.20 v 23:12

krásná černá divoška

Petr45
Petr45 napsal 03.08.20 v 21:05 10b.

Tak ať dělá dál radost