renocar_unor

Ducati Multistrada 1260S (2018)

Vlastník Emani
Vloženo 24.7.2019
Aktualizováno 24.7.2019

Veľmi zábavná sexi Italka , úžasný design , výborná výbava , pohodlné cestovanie

Motorka koupena od FIRMA:TSS-Technical sports (Česká)

BMW S 1000 XR: Motocykel som mal zapožičaný 3 dni , cesta do Rakúskeho Grazu a po oklí . Dialnica -pri rýchlosti 150 km/h obťažujúce vibrácie a vyššie otáčky motora na 6 ke , v zákrutách menej ochotne reagoval ako boli moje predstavy ,

První dojmy - Zábavná motorka , pohodlné cestovanie , uspokojivý výkon motora , výborná ovladateľnosť , ochota ísť do zákrut . Trocha menšie kufre pri cestovaní vo dvojici . Úžasný design.

Motorku bych doporučil pro - Pre turistu

Doplňky na motorce - Navigácia

Motorku som si zamiloval na prvý pohlad . Po Honde CBR 1100 XX . ktorá mala už svoje roky a mňa pri cestovaní boleli ramená som sa rozhodol pre pohodlnejšiu variantu . Honda bola autobus. Rýchly spoľahlivý a silný . Mala svoje slabšie stránky , hlavne brzdy . Ale inak úžasný stroj . Ducati je moderná mašina nabitá elektronikou . Výborné brzdy Brembo vám dávajú pocit bezpečia . Skvelé svetlá najviac oceníte pri nočných presunoch , prisvecovanie do zákrut je úžasná vychytávka . Výborné nastaviteľné pruženie , dovolí náklony na hranu aj s naloženou motorkou . Vyhrievané rukoväte dnes už asi patria k štandardu cestovnej motorky . Veľa zábavi si užijete s quick shifterom . Pracuje spoľahlivo . Ale aby som len nechválil . Kufre su trocha menšie a nepraktické aj keď design majú dokonalý . Prepínač diaľkových svetiel je tak nešťastne , že opakovane náhodou zavadím prstom a svietim . Po prehaňaní po horských passach hlavne vo Francúzskych Alpách s plne naloženou motorkou bola vyššia spotreba oleja . Asi 0,5l na 1000 km. Motorka je v záruke a komunikoval som problém s predajcom . Motorka je ako stvorená na turistiku . Horské priesmiky ale ani diaľničné presuny jej nerobia problém.

MTS1200PP
MTS1200PP napsal 18.08.20 v 23:03 10b.

co dodat

Castvaj
Castvaj napsal 03.08.20 v 15:45 9b.

Jenys
Jenys napsal 09.01.20 v 20:40 10b.

Krásná

hans1978
hans1978 napsal 29.11.19 v 11:20 10b.

Jo pikes peak je top, takže gratulace a užívej si passa

molyna
molyna napsal 20.09.19 v 19:56 10b.

pikes peak hmm