BMW F 750 GS (2019)

Vlastník x-max
Vloženo 18.6.2020
Aktualizováno 18.6.2020

Skvěle padne do ruky, perfektně ovladatelná a komfortní.

Motorka koupena od FIRMA:Dycom Group (Jenišov)

BMW F 850 GS: V moto salonu Cartec Ostrava jsem si obě vyzkoušel a zjistil jsem, že s výškou 174 cm je na mě velká (stál jsem na špičkach) a snižovat podvozek a sedlo jsem nechtěl.

První dojmy - Jelikož má první motorka byla Yamaha Xj6, tak po přesednutí obrovský rozdíl. Skvělý posed, vše při ruce, skvělé brzdy, živý motor, komfortní jízda. Zatím pouze samá pozitiva.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří chtějí jezdit denně jak kolem komína, tak na dlouhé zahraniční cesty. Hlavně na ty naše rozbité silnice skvělá motorka a nějaký lehčí terén taky krásně zvládá.

Doplňky na motorce - Kryty rukou, velké turistické plexi vč. polohovatelného držáku vše originál BMW.

Zatím toho moc nemůžu napsat, mám najeto 700 km a teprve za 300 km jdu na záběhovou prohlídku, tak poté motorka dostane víc do nosu
Ale první dojmy jsou skvělé, motorka mi padla hned do ruky, velice se mi líbí velký příplatkový TFT displej, který je spárovaný s mobilním telefonem a ukazuje veškeré data o stroji a každou jízdu zadokumentuje. Pak se doma můžete v klidu podívat, jakou maximální rychlosti jste jeli, kolik jste točili otáček, jak jste klopili moto... Je tam opravdu spousta informací. Pro někoho zbytečnost, ale mě to fakt moc nadchlo.

BikerOnly
BikerOnly napsal 19.06.20 v 09:56 10b.

Dobrá a hlavně top kvalitní koupě. Kdy dáme vyjížďku?

Simier
Simier napsal 18.06.20 v 12:04 10b.

Móóóc pěkná motka. Asi jedinej stroj od BMW, o kterém bych uvažoval (mám 177cm a kratší nohy). Na výstavě jsem si jí oseděl a byla na mě jak ulitá. Nadchla mě. Tak si jí užívej