Triumph Thruxton R (2019)

Vlastník Smoki
Vloženo 4.6.2020
Aktualizováno 4.6.2020

Když jsem původně kupoval Bobbera, zvažoval jsem i Thruxtona - no počkat si se vyplatilo :) Je to prostě super a zároveň jiné

První dojmy - Skvělá ovladatelnost, neuvěřitelný projev motoru a výkonu. Celkové zpracování motorky mne nutí stále znovu zkoumat detaily a dívat se na ni i v garáži. Obecně je to radost jak pro jízdu, tak pro pohled :) Jsem si také jistý, že bych ji dříve nedokázal docenit - bylo potřeba do ní "dorůst"

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo hledá zábavu na silnici :)

Doplňky na motorce - kryt motoru, padáky, knee pady

Tento stroj byl můj sen už nějakou dobu. Aktuálně mám najeto cca 2000 km a je to čím dál lepší - přeskok z Bobbera byl relativně jednoduchý, ale vzápětí začaly přicházet všechny možnosti, které Thruxton nabízí. Posez, jízdní styl, průjezd zatáčkou, vše je jiné a jde to v možnostech dále a více zábavněji.

Při prvních projížďkách jsem se v helmě smál jako praštěný, protože každé zatažení za plyn je velmi návyková záležitost - přitom velmi jistá a přesná.

Prvky (brzdy, podvozek, ovladače atd.), které jsou na motorce instalovány patří k tomu nejlepšímu co se na trhu nabízí a Triumph to dokázal spojit ve velmi funkční a velmi krásnou záležitost.

Vše jde velmi příjemně do ruky, je to (například brzdy) extrémně účinné a zábavné a přitom krásné.

Nejdříve jsem si myslel, že to bude problém na delší trasy, ale mám za sebou cca 400 km za jedno odpoledne a je to naprosto v pohodě - jakmile má člověk něco najeto a dělá to správně, tak je to pohodlná motorka (samozřejmě ani vzdáleně nesrovnávám s cestovními stroji) - pravdou je, že při prvních kilometrech jsem myslel, že umřu na ruce, ale stačilo cca 300-400 km a přišel jsem si na to - jak se správně držet (doporučuji doplnit knee pady) jak správně a kde mít váhu a jak správně na motorku reagovat.

masev
masev napsal 26.07.22 v 12:05 10b.

Už jsem si domluvil v Hradci testovačku RSa :) Snad se na to se svými 190 cm podkládám, ale ty jsi koukám rostl ještě o kousek déle, tak snad jo.

JA-NE
JA-NE napsal 26.05.22 v 08:59 10b.

nexus
nexus napsal 19.08.20 v 12:27 10b.

pěkná

bruttopyr
bruttopyr napsal 04.06.20 v 22:08 10b.

Vypadá špičkově!

Jacubson
Jacubson napsal 04.06.20 v 20:37 10b.

Nádherná motorka Super výběr